Sophie Turner URODZIŁA! Płeć i imię dziecka Joe Jonasa zostały ujawnione!

2020-07-27 21:00 nk
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: GRID, VAGA/Backgrid/East News

Choć Sophie Turner i Joe Jonas nie podzielili się z fanami radosną informacją, okazuje się, że ich dziecko przyszło na świat już jakiś czas temu! Kiedy? Jakiej płci jest maleństwo? Jakie otrzymało imię? Znamy szczegóły!

Choć Sophie Turner i Joe Jonas nie podzielili się radosną informacją z fanami, w końcu dowiedzieliśmy się, że gwiazda Gry o Tron jest już mamą!

Sophie Turner urodziła. Płeć i imię dziecka

Jeszcze kilka dni temu Sophie Turner i Joe Jonas relaksowali się razem w parku. Nie pomyliliśmy się, spekulując, że to ich ostatni wypad w dwójkę... Niespełna tydzień później gwiazda Gry o Tron była już po porodzie!

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Sophie Turner urodziła dziecko w środę, 22 lipca 2020, w jednym ze szpitali w Los Angeles. Para nie pochwaliła się dotąd ani płcią, ani imieniem, jakie wybrali dla swojego maleństwa. Ba, nie zdradzili nawet, że ich pociecha jest już na świecie!

TMZ podaje, że Sophie Turner urodziła córeczkę. Dziewczynka otrzymała ponoć imię Willa. Ładnie?

Sophie Turner i Joe Jonas od początku konsekwentnie dają do zrozumienia, że nie zamierzają upubliczniać kwestii związanych z ciążą i dzieckiem. Wygląda więc na to, że na zdjęcia dziecka na ich Instagramach nie mamy co liczyć...

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
NAJNOWSZE