Sophie Turner i Joe Jonas pokazali się na Instagramie pierwszy raz od porodu!

2020-08-08 20:01 nk
Ciężarna Sophie Turner i Joe Jonasa w elektrycznej terenówce
Autor: RAVL, OSPO/Backgrid/East News

Sophie Turner i Joe Jonas zostali niedawno rodzicami, jednak dotąd nie zdecydowali się pokazać światu swojego maleństwa. Teraz para postanowiła trochę poigrać z ciekawością swoich fanów, zamieszczając na Instagramie wspólne zdjęcie z przekornym tekstem...

Sophie Turner i Joe Jonas zostali niedawno rodzicami. Para nie lubi jednak dzielić się fanami tym aspektem swojego życia. Choć dotąd mogliśmy widywać ich razem na Instagramie dość często, a aktorka i piosenkarz chętnie pokazywali internautom swój dom i wspólne życie w naprawdę zabawny sposób, teraz zakochani przestali to robić. Przekaz jest jeden - rodzicielstwo to ich najbardziej osobista sprawa i nie chcą, by fani mieli w nią jakikolwiek wgląd.

Po narodzinach córeczki, Willi, gwiazda Gry o Tron i członek Jonas Brothers potwierdzili jedynie informację o jej przyjściu na świat za pośrednictwem swojego przedstawiciela prasowego.

Sophie Turner i Joe Jonas na pierwszym zdjęciu po porodzie

Oczywiście Sophie i Joe zdają sobie sprawę z tego, że fani marzą, by uchylili choć rąbka tajemnicy na temat swojej córeczki... Postanowili więc wyjść im na przeciw. Choć... nie do końca!

NOŚ MASKĘ. TO JEST RĄBEK TAJEMNICY

- napisali Joe i Sophie na udawanej okładce Vogue ze swoim zdjęciem, opublikowanej na Insta Stories piosenkarza.

To dość jasny, a do tego podwójny przekaz - para bardzo poważnie traktuje zagrożenie koronawirusem (co jest oczywiste, mają w końcu w domu maleńkie dziecko) i nie zamierza dzielić się ze światem swoją córeczką. Przynajmniej na razie.

Pozostaje więc nacieszyć się im najbardziej aktualnym zdjęciem. Fotka dość dużo mówi nam na temat typowego dla świeżo upieczonych rodziców niewyspania, które ewidentnie stało się teraz ich rzeczywistością... ;)

Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE