Sophie Turner i Joe Jonas na pikniku. Poród już naprawdę blisko!

2020-07-07 10:12 KP

Sophie Turner i Joe Jonas to kolejna spodziewająca się dziecka para, która postanowiła nie opowiadać dziennikarzom o swoich przeżyciach związanych z ciążą aktorki. Przyszli rodzice regularnie jednak są spotykani przez paparazzich, dzięki czemu możemy podglądać rosnący brzuszek Sophie Turner :) Gwiazda naprawdę dobrze znosi ciążę - zobaczcie sami!

Sophie Turner i Joe Jonas starają się spędzać czas oczekiwania na narodziny dziecka w możliwie aktywny sposób. Gdy największy lockdown został poluzowany, parę regularnie można było zobaczyć na spacerach - oczywiście w maseczkach i z zachowaniem bezpieczeństwa. Sophie Turner wyraźnie dobrze znosi ciążę, dzięki czemu my możemy oglądać ją na zdjęciach paparazzich.

Jednocześnie Sophie Turner i Joe Jonas postanowili całkowicie w spokoju przeżyć ciążę aktorki. Od miesięcy żadne z przyszłych rodziców nie udziela wywiadów - nie wiemy zatem, czy para zna płeć dziecka i czy wybrała imię oraz kiedy dokładnie Sophie urodzi swoje pierwsze dziecko.

Tu warto dodać, że według ostatnich ustaleń amerykańskich mediów dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa ma przyjść na świat... jeszcze w tym miesiącu! Przyjrzyjmy się więc ciążowemu brzuszkowi aktorki, póki jest :)

Sophie Turner i Joe Jonas w parku

Tym razem paparazzi spotkali Sophie Turner i Joe Jonasa w parku w Studio City, gdzie para relaksowała się w cieniu w towarzystwie znajomych i rodziny. Sophie pojawiła się w krótkiej, bardzo luźnej różowej sukience, jednak na tym etapie ciąży nawet ona nie jest już w stanie zamaskować jej krągłości! Aktorka wybrała dla wygody płaskie klapki i odpoczywała na rozkładanym krześle. Ona i jej wybranek jak zawsze nie zapomnieli o maseczkach.

Myślicie, że kolejnym razem zobaczymy ich już z wózkiem?

NAJNOWSZE