Sonia i Maja Bohosiewicz

i

Autor: WBF

Sonia Bohosiewicz matką Mai?! "Była nieletnia i naj*bana"

2022-02-03 11:33

Teorie spiskowe dotyczące gwiazd show-biznesu cieszą się szczególnie wielkim zainteresowaniem. Jedną z najbardziej kuriozalnych jest ta dotycząca sióstr Bohosiewicz. Sonia i Maja odniosły się to krążących od lat plotek, jakoby starsza była nie siostrą, a matką młodszej. Tej drugiej szczególnie mocno puściły nerwy!

Sonia Bohosiewicz matką Mai? Choć plotka krąży w sieci od wielu lat, to dopiero teraz obie aktorki postanowiły ją zdementować. Fakt, że siostry Bohosiewicz są ze sobą bardzo związane spowodował, że część internautów posunęła się do stwierdzenia, jakoby Sonia była nie starszą siostrą, a biologiczną matką czternaście lat młodszej od niej Mai. Na forach internetowych można znaleźć wpisy opisujące rzekomo burzliwą młodość popularnej aktorki, która miała bardzo młodo zajść w ciążę i oddać córkę pod opiekę jej babci, a własnej mamy. Kilka dni temu Sonia postanowiła dołączyć do grona użytkowników Instagrama grających w grę PRAWDA/FAŁSZ. Jedno z założeń dotyczyło właśnie popularnej wśród internautów teorii spiskowej. Aktorka bez wahania zdementowała kuriozalną pogłoskę. Stanowisko w tej sprawie zabrała też Maja. Znana z ciętego języka aktorka dodała wymowny i ociekający ironią wpis.

Sonda
Śledzisz Maję Bohosiewicz na Instagramie?

Maja Bohosiewicz córką Soni?

Młodsza z sióstr Bohosiewicz pokusiła się o bardziej rozbudowaną wypowiedź z potężną dozą ironii. Zapytana o to, czy słyszała, że Sonia to jej matka, odpowiedziała:

No jasne, że słyszałam. Coś wspaniałego! Sonia musiałaby mnie urodzić w wieku 14 lat, dodatkowo doszukują się u mnie upośledzenia umysłowego w postaci FAS, czyli choroby alkoholowej, czyli była nieletnia i naj*bana. A mój mąż, nieślubny syn prezydenta Kwaśniewskiego, ma apartamenty w Ustce i utrzymuje go mama i też nie wiadomo dlaczego ze mną jest, bo on bogaty i przystojny, a ja brzydka, biedna i jeszcze opóźniona w rozwoju.

31-letnia aktorka dodała też, że wspólnie z Sonią zostały stworzone przez amerykańskich naukowców na potrzeby PR-owej promocji, a po chwili zaczęła dywagować nad tym, czy jej braćmi są jej bracia, czy też synowie starszej siostry. Podoba wam się jej dystans do siebie?

Kuba Szmajkowski gra w LOVE/SICK