Solange Knowles oficjalnie potwierdza związek! Kim jest jej wybranek, Gio Escobar?

2020-11-25 21:02 es
Solange Knowles
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Solange Knowles to utalentowana wokalistka. Chociaż funkcjonuje w show-biznesie, to jest bardzo skryta. Nie dzieli się życie prywatnym z opinią publiczną. Jednak w końcu zdecydowała się zrobić wyjątek. Solange Knowles oficjalnie potwierdza, że Gio Escobar jest jej chłopakiem!

Solange Knowles poszła w ślady starszej siostry. Tak jak Beyonce robi karierę muzyczną.Mimo pracy w show-biznesie, Solange stroni od mediów. Swoje życie prywatne zachowuje dla siebie i najbliższych. Dlatego o jej związkach nie wiemy dużo.

Jakiś czas temu wybuchły plotki, jakoby Solange romansowała ze swoim menedżerem, Johnem Bogardem. Jednak gwiazda stanowczo temu zaprzeczyła.

Teraz w życiu Solange pojawił się ktoś, kogo gwiazda nie zamierza ukrywać...

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10

Solange Knowles oficjalnie potwierdza, że jest w związku

Kilka dni temu Solange Knowles była widziana na lotnisku w Los Angeles w towarzystwie mężczyzny. Przez maseczki i czapki media nie były w stanie rozpoznać, kim jest jej towarzysz. Wokalistka sama rozwiązała tę tajemnicę! Solange Knowles na instastories opublikowała zdjęcie z partnerem. To z nim poleciała na wakacje!

Nowym chłopakiem Solange jest Gio Escobar. Osoby z bliskiego otoczenia zdradzają, że wokalistka i kompozytor spotykają się już od jakiegoś czasu.

[On] jest jej boo. Ludzie wiedzą. To nie jest nowa rzecz, ale dla opinii publicznej tak. To wielka sprawa, że udostępniła to zdjęcie, ponieważ jest tak prywatna.

Zdradza informator Page Six.

Osoba dodaje także, że Solange jest "super szczęśliwa i są razem bardzo słodcy".

Zdaje się, że jest to pierwszy związek Knowles od czasu jej rozstania z reżyserem teledysków Alanem Fergusonem.

NAJNOWSZE