Scott Disick i Sofia Richie kłócą się

i

Autor: Media-Mode / SplashNews.com/East News

Sofia Richie jest w ciąży?! Chce zatrzymać Scotta Disicka jak Khloe Tristana

2019-01-14 12:47

Sofia Richie jest zdecydowana na to, by kontynuować związek ze Scottem Disickiem. Modelka wciąż musi jednak rywalizować o jego względy z Kourtney Kardashian. 20-latka wpadła więc na pomysł, który rozwiązałby jej problemy...

Sofia Richie od miesięcy walczy o uwagę Scotta Disicka z Kourtney Kardashian. Odkąd celebrytka stwierdziła, że przyjaźń z byłym to doskonała zabawa, młoda modelka nieustannie przeżywa kolejne upokorzenia związane z wyjazdami Scotta i Kourt czy ich wspólnymi fotkami w sieci. Kourtney ma przy tym nad Sofią jedną, znaczącą przewagę - trójkę dzieci Scotta Disicka.

Nic dziwnego, że w końcu i w głowie Sofii Richie pojawił się szatański plan usidlenia Scotta Disicka za pomocą... dziecka. 20-latka i jej starszy chłopak już od dłuższego czasu nie zabezpieczają się na wyraźne życzenie modelki. Czy Sofia Richie jest w ciąży?

Sofia Richie chce "złapać" Scotta Disicka na dziecko?

Znajomi Sofii Richie donoszą, że na pomysł zajścia w ciążę modelka wpadła po tym, jak obserwowała Khloe Kardashian i Tristana Thompsona. Nie ma bowiem wątpliwości, że koszykarz wciąż jest partnerem celebrytki tylko ze względu na ich dziecko. Khloe udało się więc zatrzymać przy sobie faceta. Czy Sofia pójdzie w jej ślady?

Sofia widzi, jak dziecko trzyma przy sobie Khloe i Tristana. To okropne dla zdrowego związku, ale Sofia nie myśli logicznie - a Scott po prostu idzie z prądem.

- czytamy.

Planując dziecko Sofia Richie powinna jednak zdecydowanie wziąć pod uwagę naturę Scotta Disicka. Choć ostatnio celebryta pozuje na wzorowego ojca, w ostatnich latach wiele razy pokazywał, że znacznie lepiej czuje się w towarzystwie młodych modelek niż własnej rodziny. Nie od dziś wiadomo też, że Scott Disick świetnie odnajduje się w luksusach, które może zapewnić mu Kourtney Kardashian. Czy zrezygnuje z tego dla dziecka z Sofią Richie? I czy Sofia już zawsze będzie chciała się nim dzielić?

Warto to przemyśleć...

>> Cheryl i Liam Payne spędzili razem święta! Cheryl sama o tym opowiedziała