Brit Awards 2018 - Liam Payne i Cheryl

i

Autor: AFP/EAST NEWS Brit Awards 2018 - Liam Payne i Cheryl

Cheryl i Liam Payne spędzili razem święta! Cheryl sama o tym opowiedziała

2019-01-14 12:16

Ze związku z Liamem Payne Cheryl wyniosła z pewnością jedno - nauczyła się opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym. W związku z tym gwiazda postanowiła osobiście podzielić się ze światem faktem, że spędziła święta z byłym.

Gdy Cheryl i Liam Payne rozstali się latem ubiegłego roku, wiele wskazywało na to, że ex-para nie będzie miała ze sobą dobrych stosunków. Zerwanie poprzedzał bowiem poważny kryzys i seria występów Liama, w których świadomie bądź nie, ośmieszał on swoją partnerkę. Media donosiły, że Cheryl ma mnóstwo pretensji do piosenkarza, który okazał się niewystarczająco dojrzałym, by pełnić rolę głowy rodziny.

Cheryl i Liam Payne już zawsze będą jednak ze sobą związani za sprawą syna, Beara. To dla jego dobra byli już partnery muszą dbać o wzajemne relacje i robić wszystko, by chłopiec nie odczuł tego, że jego rodzice nie są razem. Zapewne właśnie z tego powodu Cheryl zaprosiła do siebie Liama na ubiegłoroczne święta. Teraz wyznała, że faktycznie spędzili je razem.

>> Cheryl zdradziła, co stało się z jej twarzą na tych zdjęciach. Wierzycie, że to nie botoks?

Liam Payne i Cheryl spędzili razem święta

Nie mamy do siebie nie chęci. Tak właściwie, to Liam spędził z nami święta. Gotował indyka i robił wszystko w naszym domu. Jego rodzina przyjechała 23 grudnia, zatem on był już w domu zanim obudziłam się w dzień świąt. Było wspaniale i wszystko układa się świetnie, co jest wspaniałe, bo muszę słuchać jego piosenek 55 tysięcy razy dziennie. Bear ma obsesję na punkcie początku Familiar. Musimy w kółko to włączać.

- powiedziała Cheryl w rozmowie z The Sun.

To zaskakujące, że Cheryl dopiero teraz postanowiła iść w ślady swojego ex-chłopaka i zacząć opowiadać w mediach o życiu prywatnym. Czy to sposób na zyskanie sympatii po wpadce z singlem i plotkach i botoksie? Wszyscy wiemy, że nic się tak dobrze nie sprzedaje, jak prywata...

Spodziewaliście się, że spędzą razem święta?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE