Sofia Richie i Scott Disick "są sobie oddani". Sofia naprawdę nie chce ślubu?

2019-12-12 19:01 kp
Sofia Richie i Scott Disick
Autor: ENT / SplashNews.com/East News

Sofia Richie z ogromną cierpliwością znosiła trudne początki związku ze Scottem Disickiem, za co dziś może czuć się nagrodzona - celebryta w końcu z nią zamieszkał, a siostry Kardashian zaakceptowały jej obecność w ich otoczeniu. I wszystko byłoby świetnie, gdyby nie fakt, że Scott wciąż unika poważnych deklaracji.

Gdy ponad dwa lata temu młodziutka Sofia Richie związała się z byłym facetem Kourtney Kardashian i naczelnym imprezowiczem Los Angeles Scottem Disickiem, niewiele osób wróżyło jej szczęście w związku. Rzeczywiście, początki były bardzo trudne - Sofia była wyśmiewana przez media, sam Disick nie kwapił się do wyznawania jej uczuć, a w całą sprawę mocno zaangażowały się siostry Kardashian, które absolutnie nie miały ochoty na przyjmowanie do swojego grona młodej modelki.

Zakochana córka Lionela Richie zdolna była jednak na wiele poświęceń - łącznie z pofarbowaniem włosów na wzór Kourtney Kardashian i powiększeniem piersi. Opłaciło się jednak, bo dziś Sofia cieszy się przyjaźnią z Kylie Jenner i kwitnącym związkiem ze Scottem.

Scott Disick oświadczy się Sofii Richie?

Sprawy między parą układają się podobno tak dobrze, że z ogromnym niepokojem obserwuje je ostatnio Kourtney Kardashian. Jak już pisaliśmy na Hotplota.pl, celebrytka robi teraz wszystko co w jej mocy, by nie dopuścić do zaręczyn jej byłego z młodą modelką. Oczywiście wszystko z troski o Scotta ;)

Tymczasem okazuje się, że Sofia Richie wcale nie oczekuje oświadczyn. Jak donoszą jej znajomi, 21-letnia gwiazdka cieszy się z tego, co ma.

W tej chwili Scott i Sofia nie myślą o małżeństwie lub zaręczynach i nie jest to duży temat rozmowy. Są przywiązani do siebie i żadne z nich nigdzie się nie wybiera. Scott zmienił się o 180 stopni odkąd był młodszy i żył z Kourtney, bardzo dorósł.

- czytamy.

Wierzycie, że Sofia Richie faktycznie nie chce ślubu?

NAJNOWSZE