Sofia Richie

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Sofia Richie świętowała z chłopakiem 4 lipca. Pokazała wspólne zdjęcie

2021-07-06 11:03

Sofia Richie ostrożnie, ale coraz częściej pokazuje fanom zdjęcia ze swoim nowym chłopakiem. Po relacji ze Scottem Disickiem, o której pisały media plotkarskie na całym świecie, modelka postanowiła znacznie bardziej dbać o swoją prywatność. Z Elliotem Grainge układa jej się jednak doskonale. Teraz pokazała wspólne ujęcia z obchodów Dnia Niepodległości.

4 lipca przypada co roku najważniejsze święto dla obywateli Stanów Zjednoczonych - Dzień Niepodległości. Amerykanie urządzają wtedy rodzinne spotkania i pikniki, by w duchu patriotyzmu cieszyć się z życia w USA. Ponieważ zwyczajowo 4 lipca świętuje się z najbliższymi, Sofia Richie spędziła ten dzień ze swoim chłopakiem, Elliotem Grainge,

Modelka i syn znanego właściciela wytwórni muzycznej spotykają się od wiosny tego roku. Początkowo paparazzi widywali ich incognito w najróżniejszych miejscówkach lubianych przez gwiazdy. W końcu Sofia pokazała ukochanego również na Instagramie.

Z nowego chłopaka córki z pewnością jest zadowolony Lionel Richie. Syn jego dobrego znajomego to dla niego miła odmiana po 38-letnim Scotcie Disicku znanym z relacji z rodziną Kardashian.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Życzycie jej szczęścia?

Sofia Richie i Elliot Grainge razem

Teraz Sofia Richie pokazała nowe zdjęcia z chłopakiem. Celebrytka pokazała na Instagramie urocze ujęcie ze świętowania Dnia Niepodległości, które para wraz ze znajomymi spędziła na plaży. Wydaje się, że modelka jest dziś bardziej rozpromieniona niż wtedy, gdy spotykała się ze Scottem Disickiem. Z pewnością brak presji związanej z wejściem do środowiska rodziny Kardashian dobrze na nią wpływa...