Sobowtórka Rihanny wkręciła wszystkich. Fani wokalistki całowali jej sztuczny brzuch!

2022-03-30 12:29 MK
Rihanna pozuje na Instagramie
Autor: White Label/East News

O spotkaniu z Rihanną marzą miliony fanów na całym świecie. Część z nich mogła przekonać się, jak to jest, kiedy poznaje się swoją idolkę. Problem w tym, że widoczna na nagraniu kobieta to nie barbadoska wokalistka, a jej sobowtórka. Oglądając dostępny w sieci materiał, z jednej strony trudno się nie uśmiechnąć, a z drugiej nie współczuć ofiarom żartu.

Rihanna jest jedną z największych gwiazd w historii muzyki. Wokalistka od prawie 20 lat robi wielką karierę, a w jej repertuarze można znaleźć dziesiątki nieśmiertelnych hitów. Nawet teraz, choć od premiery jej ostatniej płyty minęło ponad sześć lat, Rihanna wciąż jest na ustach wszystkich. Kilka tygodni temu gwiazda poinformowała wielbicieli, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem pociechy artystki jest ceniony w branży raper ASAP Rocky. Znana z TikToka sobowtórka artystki Priscila Beatrice postanowiła wykorzystać zamieszanie wokół Rihanny i udając ją, wybrała się na spacer po Sao Paulo. Jak można się było spodziewać, fani przekonani, że widzą barbadoską artystkę, wręcz oszaleli. W sieci pojawiły się liczne nagrania, na których widać łzy, okrzyki, a nawet... całowanie sztucznego brzucha. Z jednej strony będziecie rozbawieni, a z drugiej będzie wam szkoda tych, którzy dali się nabrać na żart tiktokerki.

Sonda
Co sądzisz o ciążowych stylizacjach Rihanny?

Sobowtórka Rihanny nabrała fanów

Chyba nikt nie przeszedłby obojętnie, gdyby na ulicy zobaczył Rihannę. Nic dziwnego, że fani piosenkarki oszaleli na widok jej sobowtórki, która do złudzenia przypomina barbadoską supergwiazdę. Co ciekawe, Priscila Beatrice zadbała o każdy szczegół. Nie zabrakło sztucznego ciążowego brzuszka oraz ochroniarzy dbających o jej bezpieczeństwo. W pewnym momencie fejkowa Riri udzieliła nawet krótkiego wywiadu. Kosmos!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE