Smolasty

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@smolasty Smolasty ostrzega swoje fanki

Smolasty ostrzega fanki przed oszustem z Facebooka. "Dbam o Wasze dobro"

2022-11-23 15:21

Smolasty opublikował na Instagramie screeny z Facebooka, z których wynika, że pewien mężczyzna podszywa się za osobę z jego otoczenia i próbuje nawiązać kontakt z młodymi dziewczynami. Muzyk mocno zaniepokojony ta sytuacją postanowił zareagować i ostrzec fanki.

Norbert Smoliński, znany jako Smolasty to muzyk, który czerpie z takich gatunków jak pop i rap. Jego twórczość jest szalenie popularna głównie wśród osób młodego pokolenia. Sukces Smolastego można zmierzyć ilością wyświetleń w streamingach na YouTubie oraz tłumami bawiącymi się na jego koncertach. Nie można mu odmówić świetnego kontaktu z publicznością i fanami, którzy licznie obserwują go w mediach społecznościowych.

Smolasty boi się o swoje fanki. Ma dla nich ważne info

Smolasty, jak każdy inny artysta powinien dbać o swój nienaganny wizerunek, na który często pracuje się latami. Bardzo ważna kwestią jest zaufanie fanów, w oczach których ich idole często są nieskazitelni. Bywa jednak, że ludzie nieprzychylni chcą wykorzystać znaną osobę do własnych interesów żerując na jej popularności i knując różne intrygi.

Muzyk doświadczył właśnie próby wykorzystania jego pozycji. Na Facebooku jeden z użytkowników dodał ogłoszenie, którego treść brzmiała: "Pilne! Do klipu znanego rapera. 20 dziewczyn. Stawka 2500". Ta enigmatyczna wiadomość przyciągnęła wiele zainteresowanych młodych kobiet, które ochoczo zaczęły zgłaszać się do wzięcia udziału w tajemniczym projekcie.

Raper natychmiast zareagował na fake'owe info i ostrzegł fanki przed czyhającym na nie niebezpieczeństwem:

Jakiś pet znowu podaje się, że robi mi klip i szuka dziewczyn, uważajcie, bo to fejk - napisał na Instagramie - Żadnego klipu nie kręcę. Dbam o Wasze dobro i żeby żadnej z Was nie stała się krzywda - podsumował raper.

Wygląda na to, że to nie pierwszy raz, kiedy Smolasty boryka się z podobną sytuacją. Warto apelować, aby omijać takie zdawkowe ogłoszenia szerokim łukiem.

Smolasty

i

Autor: Screen/Instagram/@smolasty Smolasty ostrzega fanki przed oszustem