"Śmiecisz-Płacisz!"

2006-11-21 11:18

Plakaty propagujące akcję edukacyjną, której celem jest poprawa estetyki naszego miasta oraz utrzymanie czystości, pojawiły sie na tablicach i słupach ogłoszeniowych oraz części przystanków autobusowych w Kielcach.

Plakaty propagujące akcję edukacyjną, której celem jest poprawa estetyki naszego miasta oraz utrzymanie czystości, pojawiły sie na tablicach i słupach ogłoszeniowych oraz części przystanków autobusowych w Kielcach. Wymowny napis "Śmiecisz - Płacisz!" pojawi się także na pasach między jezdniami. - Chodzi o uświadomienie mieszkańcom, że utrzymanie czystości kosztuje i że wszyscy musimy się o to troszczyć - powiedział Czesław Gruszewski, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w kieleckim magistracie. Jest to jeden z elementów kampanii edukacyjnej, zainicjowanej przez prezydenta Kielc, w ramach której między innymi prowadzona jest także akcja "Posesja".

NAJNOWSZE