Ben Affleck, Jennifer Lopez

i

Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka coraz bliżej. Ceremonia będzie kosztować krocie!

2021-09-23 13:23

Jennifer Lopez i Ben Affleck pokazali, że stara miłość nie rdzewieje. Po kilkunastu latach udało im się odbudować relacje. W mediach para nie przestaje być tematem numer jeden. Dziennikarze śledzą każdy ich ruch w nadziei, że znajdą nowe dowody na to, że wkrótce para stanie przed ołtarzem.

Plotki o ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka przybierają na sile. Niedawno internet huczał od doniesień na temat rzekomych zaręczyn, a teraz coraz częściej media donoszą o przygotowaniach do ślubu. Podobno idzie im coraz lepiej…

Czy J.Lo i Ben Affleck powtórzą historię z 2004 roku? Wówczas para miała wziąć ślub, jednak na kilka dni przed ceremonią postanowili się zerwać zaręczyny!

Teraz po 18 latach tabloidy są niemal pewne, że historia zatacza koło. Wiele osób nie ma wątpliwości, że gwiazdorska para po kryjomu szykuje się do ślubu.

Osoby z otoczenia pary podobno nawet wiedzą, ile będzie kosztować ceremonia. Według wielu źródeł zza oceanu cała impreza ma kosztować aż 60 milionów funtów! Dlaczego aż tyle? Podobno w tej kwestii Jennifer i Ben są zgodni – nie oszczędzają na niczym. Ślub ma być jak z bajki.

Ben i Jen mają to samo podejście do ślubu. Chcą, aby ślub był prawdziwym hitem. Oboje powiedzieli, że nie chcą oszczędzać i planują sześciodniową imprezę. Będzie lista gości w tym Matt Damon czy Ellen DeGeneres. Będą występy artystów takich jak np. Mary J Blige, która już została poproszona o zaśpiewanie. I oczywiście będzie niebotycznie wysoki budżet na jedzenie, napoje i kwiaty. Oprah zaoferowała nawet swoją posiadłość w Mentecito jako lokal.

– mówiła wtajemniczona osoba.

Jeśli to wszystko okaże się prawdą, to faktycznie ślub Jennifer i Bena będzie światowym wydarzeniem!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?
ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!