Kamil Kosowski i Aleksander Kosowski

i

Autor: MICHAL KLAG/REPORTER / Screen/Instagram/bigsajt Kamil Kosowski zabrał głos w sprawie śmierci syna

Słowa Kamila Kosowskiego łapią za serce. Zabrał głos po śmierci syna

2022-06-10 15:07

We wtorek 7 czerwca obiegła media smutna wiadomość o śmierci Aleksandra Kosowskiego, znanego w środowisku muzycznym jako Big Scythe. Jego ojciec, były reprezentant polski w piłce nożnej, Kamil Kosowski, opublikował wzruszający post, a z całej Polski płyną słowa wsparcia.

Aleksander Kosowski urodził się 15 grudnia 1997 roku, a od wielu lat związany był z muzyką. Stworzył takie utwory jak „Nigdy więcej” czy Zabij mnie wolniej”. Dwa miesiące temu Big Scythe informował w mediach społecznościowych o swoich problemach zdrowotnych i wielkim wparciu partnerki, która w ostatnim czasie pomagała mu w najprostszych czynnościach.

Kamil Kosowski apeluje do rodziców. Piękne słowa wzruszają do łez

Big Scythe był synem Kamila Kosowskiego - byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Sportowiec, po śmierci ukochanego syna zamieścił w social mediach bardzo poruszający wpis.

Przytulcie dziś mocno ode mnie swoje dzieciaki i dbajcie o nie aż do przesady... Dziękuję za każde dobre słowo – napisał piłkarz.

Internauci i przyjaciele złożyli kondolencje i wysłali wiele wyrazów wsparcia. Nie zabrakło również ciepłych słów od klubu piłkarskiego Wisła Kraków, z którym był związany zrozpaczony ojciec.

W środę 8 czerwca 2022 r. piłkarską Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci Aleksandra Kosowskiego - syna Kamila Kosowskiego. W imieniu klubu i całej wiślackiej społeczności byłemu pomocnikowi Białej Gwiazdy składamy głębokie wyrazy współczucia oraz najszczersze kondolencje – czytamy we wpisie.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 11 czerwca.

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50