Jesy Nelson nagrywa świąteczne piosenki?! Fani dojrzeli TO na jej tablicy w studiu

2021-03-06 22:02 es
Jesy Nelson
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Kiedy Jesy Nelson ogłosiła, że odchodzi z Little Mix, niektórzy fani spodziewali się, że zrobi sobie przerwę w karierze. Gwiazda nie była w najlepszej kondycji psychicznej. Tymczasem Jesy Nelson ruszyła do studia i szykuję nową muzykę. Po tym, co udostępniła na instastosies, fani są przekonani, że szykuje... świąteczne piosenki!

Fani Jesy Nelson naprawdę za nią tęsknią! Niedawno gwiazda opuściła Little Mix. Miało to związek z ogromną presją, jaka ciąży na sławnych wokalistkach. Stan psychiczny Jesy Nelson był coraz gorszy, więc gwiazda zdecydowała się wycofać.

Część fanów przypuszczała, że artystka zaszyje się gdzieś i będzie odpoczywać. Tymczasem Jesy Nelson robi solową karierę! Gwiazda wrzuca na instastories relacje ze studia. Na jednej z nich pojawiło się coś, co bardzo zainteresowało internautów.

Jesy Nelson nagrywa świąteczne piosenki?

Na jednym z filmików ze studia, które opublikowała Jesy Nelson widać białą tablicę. Były na niej napisane słowa „piosenki / album bożonarodzeniowy” i „TV, album z filmoteki”, a także „pop”.

Cześć fanów dała się ponieść wyobraźni, spekulując, że Jesy Nelson wyda album świąteczny. Jednak wokalistka szybko ukróciła te pogłoski.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Tablica nie ma ze mną nic wspólnego! Ale kocham was wszystkich za to, że jesteście najlepszymi detektywami.

Napisała swoim fanom Jesy Nelson.

Rozczarowani?

NAJNOWSZE