Siostra Roberta Lewandowskigo zachwyciła w bikini. Pokazała odważne zdjęcia z Kataru

2022-11-29 15:59 Joanna Dembek
Robert Lewandowski i Milena Lewandowska
Autor: AKPA Milena Lewandowska pokazała zdjęcia z Kataru

Siostra Roberta Lewandowskiego stroni od show-biznesu prowadząc spokojne życie u boku męża i dzieci. Na Instagramie można podpatrzeć, jak wygląda jej codzienność. Niedawno opublikowała zdjęcia z Kataru, gdzie oprócz kibicowania bratu, korzysta z atrakcji, które oferuje Półwysep Arabski. 37-latka pokazała się w kostiumie kąpielowym, a fani zachwycili się jej figurą.

Milena Lewandowska-Miros to starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Kobieta jest żoną Mirosława Mirosa i mamą dwójki dzieci. Oprócz tego rozwija swój biznes - jest współwłaścicielką firmy zajmującej się projektowaniem ekskluzywnych garniturów, w których niejednokrotnie można było zobaczyć jej brata. Milena ma świetny kontakt ze swoją szwagierką Anią i często razem kibicują Robertowi. Tak, jak teraz, podczas mistrzostw świata w Katarze.

Sesja zdjęciowa Mileny Lewandowskiej w stolicy Kataru

Siostra Lewandowskiego prowadzi profil na Instagramie, gdzie jej aktywność śledzi blisko 50 tysięcy użytkowników. Milena dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego życia prywatnego - możemy zobaczyć, że 37-latka często podróżuje po świecie, kocha modę, oddaje się rodzinie, a także - jak tylko może - pojawia się na meczach swojego brata, aby dopingować go na boisku.

Milena poleciała do Kataru, aby wspierać Roberta podczas Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Przy okazji korzysta z uroków Półwyspu Arabskiego, gdzie nie brakuje turystycznych atrakcji i słońca. Milena wskoczyła zatem z kostium kąpielowy i w samej stolicy Kataru )Ad-Dauha) zdecydowała się na sesję zdjęciową. Czarno-białe fotografie opublikowała w mediach społecznościowych, a fani nie mogli wyjść z zachwytu: "O wow", "Sztos" - czytamy w komentarzach.

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE