Robert Lewandowski kiedyś

i

Autor: screen z twittera/mundodeportivo, AKPA

Tak wyglądał kiedyś Robert Lewandowski! Poznajecie go?

2022-10-04 14:07

Robert Lewandowski przeszedł sporą metamorfozę! Jak wyglądał polski piłkarz, zanim stał się globalną gwiazdą? Zobaczcie jak kiedyś prezentował się najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski. Fotografia robi furorę w sieci!

Robert Lewandowski - metamorfoza. Jak kiedyś wyglądał Lewy? Nic dziwnego, że fani polskiego piłkarza chcą zobaczyć, jak Lewandowski prezentował się przed tym, zanim stał się wielką gwiazdą sporu. Poza jednym eksperymentem, jakim było przefarbowanie włosów na jasny kolor Robert Lewandowski posiada raczej stały wizerunek. Rzadko zmienia coś w swoim wyglądzie. Polski piłkarz jest nie tylko ikoną sportu, ale również stylu. Niewiele jest osób, które nie wiedzą, jak wygląda Robert Lewandowski. Piłkarz jest przecież znany na całym świecie, a jego wizerunek możemy zobaczyć nie tylko na boisku, ale również w licznych akcjach charytatywnych i reklamach. Jednak na początku swojej kariery sportowej wyglądał nieco inaczej.

Robert Lewandowski szaleje na pierwszej imprezie FC Barcelony. "Te kocie ruchy"

Kasia Węsierska robi triki na hulajnodze | ESKA XD - Fit vlog #54

Robert Lewandowski - jak wyglądał kiedyś?

Jak wyglądał kiedyś Robert Lewandowski? Nie ma zbyt wielu zdjęć pokazujących Lewego z czasów, kiedy nie był jeszcze rozpoznawalny. Hiszpańscy dziennikarze odnaleźli starą i zapomnianą fotografię. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie młodego Lewandowskiego z początków jego kariery w reprezentacji Polski.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć, na których widać, jak zmienił się najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski. Poznajecie?