Simbin ogłasza kolejną wersję wyścigów RACE

2009-03-12 23:21

Po ukazaniu się w lutym tego roku symulatora wyścigów samochodowych na konsolę XBOX 360 pod tytułem RACE Pro, tym razem firma Simbin prezentuje coś dla miłośników pecetów. Nowy symulator będzie nosił tytuł Race On i będzie bazował na poprzedniej wersji gry Race 07 wydanej, jak sama nazwa wskazuje, w 2007 roku.


Po ukazaniu się w lutym tego roku symulatora wyścigów samochodowych na konsolę XBOX 360 pod tytułem RACE Pro, tym razem firma Simbin prezentuje coś dla miłośników pecetów. Nowy symulator będzie nosił tytuł Race On i będzie bazował na poprzedniej wersji gry Race 07 wydanej, jak sama nazwa wskazuje, w 2007 roku. Gra będzie ponadto zawierała pewne elementy GTR Evolution.

Wśród nowości w grze znajdziemy przede wszystkim 12 torów, w tym Okayama. Ponadto do naszej dyspozycji będzie 16 modeli samochodów, w skład których wejdą „mięśniaki samochodowe” z Detroit. Niektóre z nowości będą ściągnięte z STCC: The Game tego samego producenta, inne będą zupełnie nowe.

Jak na razie gra zapowiada się na zlepek kilku gier tego producenta, ale o tym wszystkim będziemy mogli się przekonać na wiosnę tego roku.

Jak na razie nie dysponujemy screenami z RACE On dlatego też zapraszamy do obejrzenia screenów z gry na konsolę XBOX 360 RACE Pro.