Sia furler i Erik Anders Lang

i

Autor: Splash News/East News Sia furler i Erik Anders Lang

Sia rozwodzi się! Sia Furler i Erik Anders Lang ogłosili separację!

2016-12-08 13:00

Sia i jej mąż, Erik Anders Lang, ogłosili separację. I raczej nie pozostawiają fanom wątpliwości co do tego, że ich rozwód to tylko kwestia czasu...

Sia Furler i Erik Anders Lang rozstają się! Para wydała wspólne oświadczenie, z którego wynika, że na razie piosenkarka i reżyser są w separacji, jednak ta historia nie zakończy się happy endem!

>>Joe Jonas i Sophie Turner oficjalnie parą?! Spotykają się "na wyłączność"! <<

Sia Furmer i Erik Anders Lang wzięli ślub 2 sierpnia 2014 roku podczas skromnej, prywatnej ceremonii. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy. Pojawili się na niej jedynie członkowie rodziny i przyjaciele pary, która zaręczyła się zaledwie dwa miesiące wcześniej. Piosenkarka przyznała się do bycia zamężną dopiero osiem miesięcy po ślubie!

Zdecydowanie krótszą drogę para obrała przy ogłoszeniu rozstania. Mimo, że Sia i Erik byli dotąd bardzo skryci na temat swojego życia prywatnego, w tym przypadku nie chcieli czekać na spekulacje mediów. Sami wydali oświadczenie, które ich przedstawiciel przesłał do magazynu People.

"Po długim przeszukiwaniu duszy i rozważaniu, podjęliśmy decyzję o separacji jako para. Jesteśmy jednak zdecydowani, by pozostać przyjaciółmi. Nie będzie żadnych dalszych komentarzy" - czytamy we wspólnym oświadczeniu Sii i Erika Andersa Langa.

Sia furler i Erik Anders Lang

i

Autor: Splash News/East News Sia furler i Erik Anders Lang

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE