Sia furler i Erik Anders Lang

i

Autor: Splash News/East News Sia furler i Erik Anders Lang

Sia Furler i Erik Lang: ROZWÓD już oficjalny! Sia złożyła pozew. Znamy szczegóły!

2016-12-30 22:36

Sia Furler rozwodzi się z mężem, Erikiem Andersem Langiem. Jakie przyczyny rozstania piosenkarka podaje w pozwie? Sprawdźcie szczegóły!

Sia Furler i Erik Anders Lang rozwodzą się! Para już na początku grudnia 2016 wydała wspólne oświadczenie, z którego wynikało, że piosenkarka i reżyser są w separacji

>>Sia rozwodzi się! Sia Furler i Erik Anders Lang ogłosili separację! <<

"Po długim przeszukiwaniu duszy i rozważaniu, podjęliśmy decyzję o separacji jako para. Jesteśmy jednak zdecydowani, by pozostać przyjaciółmi. Nie będzie żadnych dalszych komentarzy" - mogliśmy przeczytać we wspólnym oświadczeniu Sii i Erika Andersa Langa.

Tak sformułowana wypowiedź nie pozostawiała wątpliwości, co do tego, że Sia i Erik nie przechodzą jedynie kryzysu małżeńskiego, który po krótkotrwałej separacji może zakończyć się happy endem. Wielu fanów miało jednak nadzieję, że mimo wszystko małżeństwo gwiazd jej jeszcze do uratowania. Dziś stało się jasne, że nie jest.

Sia Furler złożyła w sądzie w Los Angeles pozew rozwodowy. Jak podaje serwis TMZ, jako przyczynę rozpadu małżeństwa artystka podaje "różnice nie do pogodzenia" - czyli klasyczne, nic nie mówiące sformułowanie, jakiego używa się przy rozwodach bez orzekania o winie i standardowego prania brudów. Para nie ma wspólnych dzieci, więc to rozstanie zostanie najprawdopodobniej przeprowadzone po cichu i bez wielkich dramatów. Sia Furler i Erik Lang są zresztą znani z nieafiszowania się ze swoimi sprawami prywatnymi.

Sia Furmer i Erik Anders Lang wzięli ślub 2 sierpnia 2014 roku podczas skromnej, prywatnej ceremonii. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy. Pojawili się na niej jedynie członkowie rodziny i przyjaciele pary, która zaręczyła się zaledwie dwa miesiące wcześniej. Piosenkarka przyznała się do bycia zamężną dopiero osiem miesięcy po ślubie!

Sia furler i Erik Anders Lang

i

Autor: Splash News/East News Sia furler i Erik Anders Lang

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE