Margaret Qualley też była prześladowana przez Shię LaBeoufa? Poparła FKA Twigs!

2021-02-22 12:08 kp

Gdy Shia LaBeouf został oskarżony o przemoc przez FKA Twigs, spotykał się z Margaret Qualley. Kilka tygodni po oskarżeniach dziewczyna aktora rzuciła go, a teraz wsparła brytyjkę, która przygotowuje się do procesu sądowego przeciwko gwiazdorowi. Czy to oznacza, że Margaret Qualley ma za sobą podobne doświadczenia, o jakich mówła FKA Twigs?

Kariera Shii LaBeoufa zawisła na włosku po tym, jak w głośnym wywiadzie FKA Twigs opowiedziała o swoim związku z aktorek. Brytyjska wokalistka i gwiazdor byli para między 2018 a 2019 rokiem i - zgodnie ze słowami FKA Twigs - Labeouf miał ją w tym czasie prześladować psychicznie i fizycznie. Piosenkarka zapowiedziała pozew sądowy, a po jej stronie stanęły inne kobiety poszkodowane w relacji z aktorem.

Gdy ukazywał się głośny wywiad z FKA Twigs, Shia LaBeouf był w związku z Margaret Qualley. Kilka dni po nim w sieci ukazały się nowe zdjęcia pary, która nie szczędziła sobie publicznie czułości, a internauci zastanawiali się, czy młoda aktorka stanie po stronie ukochanego w procesie, jaki wytyczyła mu jego była. Po kilku tygodniach Margaret Qualley zerwała jednak z aktorem, a on udał się na terapię.

>> Shia LaBeouf i Margaret Qualley zerwali! Oskarżenia zaważyły na związku

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Margaret Qualley staje po stronie FKA Twigs

Teraz Margaret Qualley wyraziła swoje jednoznaczne wsparcie dla FKA Twigs. Aktorka udostępniła na swoim profilu na Instagramie okładkę magazynu Elle z brytyjskią piosenkarką i dodała krótki podpis.

Dziękuję ci

Nie ma więc wątpliwości, że córka Andie MacDowell stanęła po stronie oskarżycielki Shii LaBeoufa, a internauci zaczęli zastanawiać się, czy sama również doświadczyła z jego strony niepokojących czy wręcz przemocowych zachowań. Margaret Qualley dotąd nie wypowiedziała się na ten temat, jednak niewykluczone, że zostanie wezwana jako świadek w procesie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE