Shia LaBeouf

i

Autor: SplashNews.com/East News

Shia LaBeouf idzie na terapię! Prawnicy szukają mu ośrodka

2020-12-26 12:23

Shia LaBeouf ma poważne problemy wizerunkowe po tym, jak FKA Twigs publicznie oskarżyła go o stosowanie przemocy. Wokalistka i aktor spotykali się między 2018 a 2019 roku i zgodnie z jej relacją Shia miał prześladować ją psychiczne i fizycznie. Dołączyły do niej inne poszkodowane przez aktora kobiety, w tym Sia. Po tych oskarżeniach Shia LaBeouf planuje iść na terapię.

Kariera Shia LaBeoufa stanęła pod wielkim znakiem zapytania po głośnych oskarżeniach FKA Twings i pozwie sądowym, jaki aktorka złożyła przeciwko swojemu byłemu. Aktor od dawna był znany z agresywnych zachowań, uzależnień i miał wielokrotnie problemy z policją. Gdy jednak o stosowanie przemocy oskarżyła go jego była dziewczyna, w sieci zawrzało.

Przypomnijmy, że w głośnej rozmowie z New York Times FKA Twigs opowiedziała o tym, jak miała być prześladowana psychicznie i fizycznie przez Shię LaBeoufa. Para spotykała się przez rok i w tym czasie aktor miał m.in. grozić jej, że rozbije samochód, którym jechała para. Brytyjska wokalistka zapowiedziała pozew sądowy i ogłosiła, że zdecydowała się na ten krok, by zmotywować inne kobiety tkwiące w przemocowych związkach.

ESKA XD #012

Shia potrzebuje pomocy i wie o tym. Aktywnie poszukujemy rodzaju sensownego, intensywnego, długoterminowego leczenia szpitalnego, którego bardzo potrzebuje.

Shia LaBeouf idzie na terapię

Shia LaBeouf szybko oświadczył, że zdaje sobie sprawę ze swoich wad i oświadczył, że nigdy nie chciał ranić osób, na których mu zależy. Teraz media donoszą, że aktor planuje udać się na terapię.

>> Sia wykorzystana przez Shię LaBeoufa? Oskarża: "To patologiczny KŁAMCA"

Prawnik aktora powiedział teraz w rozmowie z Variety, że dla Shii LaBeoufa poszukiwany jest obecnie odpowiedni ośrodek terapeutyczny.

- powiedział adwokat.

Ostatnio Shia LaBeouf wystąpił u boku Vanessy Kirby w nowej produkcji Netflixa Cząstki kobiety. Po tym jednak, jak w sieci wybuchł skandal z udziałem aktora, platforma podjęła decyzję, że promocja produkcji powinna oprzeć się jednak na aktorce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE