Shawn Mendes zaśpiewał na ślubie przyjaciela! [WIDEO] To najpiękniejszy pierwszy taniec

2020-02-11 11:54 kp
Shawn Mendes zaśpiewał na weselu
Autor: Youtube

Hity Shawna Mendesa już od wielu lat towarzyszą na weselach parom młodym z całego świata. Wielu zakochanych decyduje się na swój pierwszy taniec w rytm którejś z ballad słynnego piosenkarza - i nic dziwnego, bo Shawn Mendes uchodzi za specjalistę od romantyzmu. Tej parze jednak poszczęściło się wyjątkowo, bo Shawn... zaśpiewał dla nich na żywo!

Ta para młoda udowadnia, że znajomości popłacają :) Josiah Van Dien, który w 2018 roku pracował jako fotograf przy trasie koncertowej Shawna Mendesa, na zawsze będzie pamiętał dzień swojego ślubu. Nie tylko dlatego, ze jego żoną została piękna kobieta, ale również dlatego, że do jego pierwszego tańca zaśpiewał mu sam Shawn!

W weekend światowe social media obiegły filmiki ze ślubu fotografa, na którym wystąpił sam Shawn Mendes. Nie wiadomo, czy Josiah zwrócił się do wokalisty z prośbą o zaśpiewanie piosenki do pierwszego tańca, czy też Shawn postanowił zrobić mu niespodziankę. Efekt był jednak niezwykle romantyczny!

Shawn Mendes na pierwszy taniec? Proszę bardzo

Shawn Mendes pojawił się na ślubie znajomego w białej, rozpiętej od góry koszuli i z nieodłączną gitarą. Piosenkarz zaśpiewał numer I Will Follow You Into The Dark grupy Death Cab For Cutie. Sam pan młody krótko po ślubie zamieścił na Twitterze najbardziej wymowny wpis, w którym oddał całe swoje emocje po tym niezwykłym wydarzeniu:

Nadal nie wierzę, że ten weekend naprawdę się odbył

- czytamy.

Zobaczcie video z występem Shawna Mendesa!

NAJNOWSZE