Shawn Mendes zaliczył glebę na koncercie! Wywinął koziołka tuż przed fanami [WIDEO]

2019-12-02 13:14 kp
Shawn Mendes fiknął koziołka
Autor: Instagram/ Shawn Mendes Updates; JOHANNES EISELE/AFP/East News

Upadki i potknięcia na scenie są nieuniknione wśród muzyków, którzy dają z siebie wszystko i szaleją z mikrofonem. Shawn Mendes wszedł jednak ostatnio na nowy poziom wtopy, przewracając się fanom... tuż pod nogi! Na szczęście sprawa skończyła się na kilku siniakach, a Shawn Mendes wybucha teraz śmiechem, gdy ogląda w sieci TO nagranie.

Shawn Mendes nie miał wyjścia i musiał odwołać drugi z zaplanowanych koncertów w brazylijskim Sao Paolo. Dzień po pierwszym show - 29 listopada - piosenkarz obudził się z poważną infekcją gardła i nie miał innej możliwości, jak tylko przeprosić fanów czekających na drugi występ.

>> Shawn Mendes choruje na zapalenie krtani! Musi odwołać koncerty

To przykra informacja nie tylko dla tych, którzy kupili bilet, ale i dla samego Shawna Mendesa - muzyk nienawidzi zawodzić swoich fanów. Teraz im wszystkim pozostało wspominanie pierwszego koncertu Shawna w Sao Paolo, a tam... działo się! Shawn nie tylko dał świetne show, ale i zdążył zaliczyć niezłą glebę!

Shawn Mendes na kolanach przed fanami - dosłownie!

Niemal podczas każdego koncertu w pewnym momencie Shawn Mendes przebiega między publicznością przez specjalnie przygotowany tor. To ulubiony moment fanów - to jedyna okazja, by zobaczyć idola tak z bliska i przybić mu piątkę. Nikt jednak nie spodziewał się, że przyjdzie mu oglądać muzyka na ziemi! Pech chciał, że w Sao Paolo w euforii Shawn Mendes potknął się i przewrócił prosto pod nogi swoich fanów.

>> Camila Cabello i Shawn Mendes przesadzają z publicznymi czułościami? "Nie rusza mnie to"

Na szczęście muzykowi nic się nie stało, a dziś już wspomina całą wpadkę ze śmiechem. Shawn skomentował filmik z upadku wrzucony przez fanowskie konto na Twitterze z zabawnym pytaniem "Jak smakowała podłoga?". Piosenkarz odpisał:

LOL wow! Smakowała kiepsko

Zobaczcie video z upadku Shawna Mendesa! Zdarza się najlepszym ;)

NAJNOWSZE