Shawn Mendes choruje na zapalenie krtani! Musi odwołać koncerty

2019-12-01 18:48 kp
Shawn Mendes
Autor: Andrew Toth/Getty AFP/East News

Shawn Mendes odwołuje koncerty z powodu choroby! Lekarze zdiagnozowali u wokalisty zapalenie krtani i stanowczo ogłosili - żadnych występów. Piosenkarz nie ma więc wyjścia, stosuje się do rad specjalistów i odpoczywa. Nie ukrywa, że znacznie bardziej wolałby być na scenie!

Lekarze nie pozostawili Shawnowi Mendesowi wyboru - albo zrobi sobie urlop, albo ryzykuje utratę głosu! Diagnoza zapalenia krtani to już nie żart, więc Shawn zastosował się do zaleceń i odwołał koncert w Sao Paulo.

Shawn Mendes choruje na zapalenie krtani

Sao Paulo, bardzo mi przykro, że muszę to powiedzieć, ale dziś obudziłem się w złym stanie i poszedłem do lekarza/ Dowiedziałem się, że mam zapalenie krtani i infekcję zatok, która spowodowała obrzęk strun głosowych. To łamie mi serce, ale moi lekarze powiedzieli mi, że nie mogę śpiewać tej nocy, bo w przeciwnym razie może to spowodować uszkodzenie mojego głosu. Kocham was wszystkich bardzo i przepraszam z głębi serca, tak jak chciałbym móc być dziś na scenie. Obiecuję, że wynagrodzę wam to następnym razem, gdy wrócę do Ameryki Południowej. Te Amo. 

- napisał Shawn Mendes.

Fani na pewno to zrozumieją! W końcu zdrowie jest najważniejsze!

NAJNOWSZE