Camila Cabello i Shawn Mendes przesadzają z publicznymi czułościami? "Nie rusza mnie to"

2019-11-28 15:18 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie
Autor: SplashNews.com/East News Camila Cabello i Shawn Mendes przyłapani w hotelowym basenie w Miami podczas pocałunków

Latem tego roku Shawn Mendes i Camila Cabello zostali jedną z najbardziej całuśnych par showbiznesu! Po tym, jak muzycy pracowali razem na planie klipu Senorita, całkowicie się w sobie zakochali. Od tamtego momentu Shawn i Camila nie mogą się od siebie oderwać i... nie mają zamiaru tego ukrywać. A może macie dosyć ich przytulanek?

Gdy w lipcu 2019 roku Shawn Mendes i Camila Cabello zaczęli regularnie randkować, w mediach pojawiało się tak wiele zdjęć z ich spotkań, że niektórzy posądzali ich o ustawkę. Przytulanki i czułości miałby być jedynie chwytem marketingowym, którym Shawn i Camila mieli promować singiel Senorita... dziś wiadomo, ze podejrzenia były bezpodstawne. Za chwilę 2020 rok, a oni wciąż nie mogą się od siebie oderwać!

Podczas gdy większość fanów uwielbia pełne czułości zdjęcia swoich ulubieńców, jak zawsze - nie brakuje i malkontentów, którzy mają dość oglądania Shawna Mendesa i Camili Cabello w uściskach. Z pewnością nie dla nich było show Camili i Shawna na American Music Awards 2019, kiedy to znów nie mogli się od siebie oderwać...

Camila Cabello broni całusów i przytulanek

Właśnie o publiczne okazywanie czułości Camila Cabello została zapytana ostatnio w radiu BBC1. Prowadzący przytoczył wokalistce negatywny komentarz jednego z internautów, który twierdził, że Camila i Shawn Mendes pozwalają sobie na zbyt wiele.

Cóż, czuję się osobiście zaatakowana. Tak, publiczne czułości są okropne. Całowanie się w miejscach publicznych? Nawet nie... Szczerze, już mnie to nie rusza. Myślisz sobie równie dobrze możemy to robić na Instagramie.

- przyznała gwiazda, nawiązując do słynnego filmiku z Instagrama, na którym całowała się z Shawnem Mendesem.

Jedno jest pewne - fani pary wciąż nie mogą się na nich napatrzeć, o czym świadczą chociażby komentarze pod ich wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

Wy też ich uwielbiacie?

NAJNOWSZE