Shawn Mendes

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Shawn Mendes znów KATUJE fanów! Tańczy do nowych piosenek... bez dźwięku!

2021-05-14 12:42

Shawn Mendes od miesięcy pracuje nad materiałem na swoją nową płytę. Po wielkim sukcesie jego ostatniego albumu Wonder poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, jednak muzyk już dziś jest bardzo zadowolony z tego, co udało mu się stworzyć. I jedynym problemem jest to, że jego menedżer zabronił mu na razie dzielenia się tym z fanami...

Shawn Mendes bardzo chciałby, abyśmy usłyszeli już jego najnowsze utwory. Niestety, przedwczesnemu pokazywaniu światu efektów jego pracy przeciwny jest wciąż jego menedżer, Andrew Gertler. Piosenkarz już w kwietniu zamieścił na swoim Instagramie video ze studia nagraniowego, jednak zgodnie z poleceniem szefa :) nagranie było bez głosu. Po gestach całego zespołu mogliśmy jednak przewidzieć, że zapowiada się niezły hit!

W nowym poście na Instagramie Shawn Mendes potwierdza, że jego nowa płyta będzie bardzo taneczna. Niestety - dźwięki znów musimy sobie wyobrazić...

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Shawn Mendes szaleje na nowej płycie

Tym razem na Instagram Shawna Mendesa trafiły trzy filmiki, na których szczęśliwy muzyk śpiewa i tańczy do swoich nowych piosenek. I tylko problem jest jeden - nagrania znów są wyciszone!

Kto powie Shawnowi, że można wrzucać filmiki z dźwiękiem?

- napisali w odpowiedzi żartobliwie fani.

Zobaczcie sami:

Jak dotąd nie poznaliśmy żadnych szczegółów nowej płyty Shawna Mendesa. Gwiazdor skutecznie buduje napięcie wokół albumu, a jego fani z niecierpliwością czekają na pierwsze konkretne informacje.

Wy też czekacie?