Shawn Mendes znów KATUJE fanów! Tańczy do nowych piosenek... bez dźwięku!

2021-05-14 12:42 kp
Shawn Mendes
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Shawn Mendes od miesięcy pracuje nad materiałem na swoją nową płytę. Po wielkim sukcesie jego ostatniego albumu Wonder poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, jednak muzyk już dziś jest bardzo zadowolony z tego, co udało mu się stworzyć. I jedynym problemem jest to, że jego menedżer zabronił mu na razie dzielenia się tym z fanami...

Shawn Mendes bardzo chciałby, abyśmy usłyszeli już jego najnowsze utwory. Niestety, przedwczesnemu pokazywaniu światu efektów jego pracy przeciwny jest wciąż jego menedżer, Andrew Gertler. Piosenkarz już w kwietniu zamieścił na swoim Instagramie video ze studia nagraniowego, jednak zgodnie z poleceniem szefa :) nagranie było bez głosu. Po gestach całego zespołu mogliśmy jednak przewidzieć, że zapowiada się niezły hit!

W nowym poście na Instagramie Shawn Mendes potwierdza, że jego nowa płyta będzie bardzo taneczna. Niestety - dźwięki znów musimy sobie wyobrazić...

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Shawn Mendes szaleje na nowej płycie

Tym razem na Instagram Shawna Mendesa trafiły trzy filmiki, na których szczęśliwy muzyk śpiewa i tańczy do swoich nowych piosenek. I tylko problem jest jeden - nagrania znów są wyciszone!

Kto powie Shawnowi, że można wrzucać filmiki z dźwiękiem?

- napisali w odpowiedzi żartobliwie fani.

Zobaczcie sami:

Jak dotąd nie poznaliśmy żadnych szczegółów nowej płyty Shawna Mendesa. Gwiazdor skutecznie buduje napięcie wokół albumu, a jego fani z niecierpliwością czekają na pierwsze konkretne informacje.

Wy też czekacie?

NAJNOWSZE