Shawn Mendes jest gejem? Prawda zaskakuje. "Nienawidzę się za to!"

2018-11-26 20:38
Shawn Mendes
Autor: CapitalPictures/face to face/Reporter Shawn Mendes

Shawn Mendes po raz pierwszy tak odważnie opowiedział o swojej seksualności. Czy to możliwe, by obiekt westchnień milionów kobiet na całym świecie tak naprawdę był gejem? Shawn wprost przyznał, jaka jest prawda.

Shawn Mendes to bez wątpienia jeden z najbardziej uwielbianych muzyków młodego pokolenia. Miliony młodych kobiet kochają go jednak nie tylko za jego muzykę, ale i styl, głos i wygląd. Nic dziwnego, że nawet w sprawie miłości Shawn czuje sporą presję.

Uwielbiany na świecie Shawn Mendes już wielokrotnie podkreślał, że wielka sława wiąże się dla niego z ogromnym stresem. Nie tylko jednak występowanie na scenie jest dla niego powodem do nerwów. Również w codziennym życiu, gdy Shawn próbuje funkcjonować normalnie, czasem zwyczajnie nie może...

>> Zmęczony Shawn Mendes pozuje na lotnisku do zdjęć. Fani: "Dajcie mu spokój!"

Shawn Mendes jest gejem?

Teraz Shawn Mendes przyznał, że presję czuje także w sprawie swojego życia osobistego. W rozmowie z Rolling Stone muzyk przyznał, że obawia się, że... można uznać go za geja! I choć nie byłoby to oczywiście nic złego, Shawn czuje, że powinien temu w jakiś sposób zaprzeczyć... czy Shawn Mendes jest gejem?

W głębi serca czuję, że powinieniem pokazać się z kimś - z dziewczyną - publicznie, by udowodnić, że nie jestem gejem. Nawet jeśli w sercu wiem, że nie byłoby to nic złego. Nadal jest we mnie jakaś część, która tak sądzi. I nienawidzę tego w sobie. Myślałem sobie: ludzie, jesteście szczęściarzami, że naprawdę nie jestem gejem, który boi się coming outu. To coś, co zabija ludzi. Taka to delikatna sprawa. Lubisz piosenki? Lubisz mnie? Więc kogo to obchodzi, czy jestem gejem?

- powiedział Shawn Mendes.

Przyszło Wam kiedyś do głosy, że Shawn Mendes mógłby być gejem? Czy to miałoby dla Was jakiekolwiek znaczenie?

NAJNOWSZE