Problemy w raju? Camila Cabello publikuje wiersz, który może zaniepokoić Shawna Mendesa

2020-03-31 13:49 mw
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: JC Olivera/Getty AFP/East News

Camila Cabello od wielu dni przebywa na kwarantannie ze swoim ukochanym, Shawnem Mendesem. Czy izolacja od świata zewnętrznego wzmacnia ich związek, czy może wprost przeciwnie? Najnowszy post Camili na Instagram Stories może dać do myślenia. Niektórzy dopatrują się w nim pierwszych symptomów kłopotów, które mogą być spowodowane przedłużającą się kwarantanną. Camila Cabello i Shawn Mendes nie byliby pierwszą parą, która przeżywa z tego powodu kryzys...

Zamknięcie na wiele dni w czterech ścianach domu bez możliwości zmiany otoczenia i nabrania dystansu to ciężka próba dla niejednego związku. Czyżby doświadczała tego właśnie Camila Cabello, od wielu dni przebywająca na kwarantannie ze swoim chłopakiem, Shawnem Mendesem?

Jeszcze kilka dni temu Camila i Shawn chwalili się. jak spędzają razem czas podczas dobrowolnej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Udzielane sobie nawzajem lekcje gry na gitarze i kursy języka hiszpańskiego zdawały świetnie wypełniać czas spędzany tylko we dwoje. W nocy z niedzieli na poniedziałek para wzięła też wspólnie udział w charytatywnym koncercie online, podczas którego oboje śpiewali i przemawiali do swoich fanów - pełni optymizmu i pogody ducha.

Tymczasem najnowszy wpis Camili Cabello może wydawać się niektórym niepokojący.

PROBLEMY W RAJU?

W poniedziałek 30 marca na Instagramie Camili Cabello w sekcji Stories pojawiła się grafika z cytatem jednego z wierszy urodzonej w Indiach poetki Rupi Kaur. 

Utwór "Akceptacja" pochodzi ze zbioru "The Sun and Her Flowers" ("Słońce i jej kwiaty") i podobnie, jak wiele innych wierszy Rupi Kaur opowiada o dojrzewaniu, samoświadomości i troskach kobiety.

Camila Cabello cytuje Rupi Kaur
Autor: instagram.com / Camila Cabello

Akceptacja samej siebie to często powtarzający się motyw w utworach Rupi Kaur. Czy Shawn Mendes powinien czuć się zaniepokojony? 

Nie twierdzimy, żę jego związek z gwiazdą hitu Senorita przeżywa jakiś większy kryzys, ale może warto, aby rzucił okiem na inne sentencje Rupi Kaur.

Na przykład:

musisz
chcieć spędzić
resztę życia
przede wszystkim
ze sobą.

Albo...

musisz zbudować związek
ze sobą
zanim zbudujesz go z kimś innym.

ludzie odchodzą
ale to
jak odeszli
zostaje na zawsze.

nie możesz odejść
i nadal mnie mieć
nie potrafię istnieć
w dwóch miejscach jednocześnie

Czy to, że Camila Cabello zaczytuje się w wierszach Rupi Kaur, a ten o samoakceptacji uznała za tak ważny, że opublikowała go na swoim Instagramie, powinno niepokoić Shawna?

Mamy nadzieję, że nie, bo jego związek z Camilą to jedna z najfajniejszych relacji, jakie wydarzyły się w ostatnich latach w szołbizie. Mamy nadzieję, że ich miłość przetrwa kwarantannę <3

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE