Camila Cabello i Shawn Mendes w kwarantannie: On uczy ją gry na gitarze, a ona jego...

2020-03-26 14:01 nk
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: Invision/Invision/East News

Camila Cabello i Shawn Mendes razem izolują się w domu w czasie pandemii koronawirusa. Piosenkarka, która była zmuszona odwołać swoją nadchodzącą trasę koncertową, wyjawiła, jak spędza czas z ukochanym. Wygląda na to, że z tej kwarantanny oboje wyjdą z nowymi, całkiem ciekawymi umiejętnościami!

Pandemia koronawirusa to dla większości ludzi trudny czas, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, ale za to wyjątkowa okazja do zacieśniania więzi z najbliższymi osobami. Osoby, które musiały zrezygnować z pracy, spędzają teraz większość swojego czasu w domu i mogą nadrobić czas z tymi, których kochają.

Camila Cabello i Shawn Mendes razem w trudnych chwilach

Camila Cabello była ostatnio zmuszona zawiesić całą swoją trasę koncertową z powodu pandemii. Artystka wyjaśniła w długim liście do fanów, że nawet, gdyby do maja, kiedy miały wystartować koncerty, zagrożenie minęło, to i tak nie byłaby w stanie przygotować się z zespołem do występów.

Wolny czas gwiazda wykorzystuje za to na tworzenie nowych piosenek, którymi będzie mogła podzielić się z fanami, kiedy już zagrożenie minie.

Pisanie piosenek to jednak niejedyna aktywność artystki podczas kwarantanny. Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jak spędza czas w zamknięciu ze swoim ukochanym. Nieee, w intymne szczegóły się nie zagłębiała, ale i tak ujawniła ciekawe fakty...

Camila Cabello opublikowała na instagramowym story zdjęcie, na którym skrywa się za gitarą. Okazuje się, że Shawn Mendes pokazuje jej gitarowe chwyty!

Shawn uczy mnie tego, a ja uczę jego hiszpańskiego. Jak to mówi DaBaby, Let's Go!

- napisała na Instagramie Camila Cabello, nawiązując do tekstu piosenki amerykańskiego rapera.

Camila Cabello
Autor: Instagram.com/CamilaCabello
Michał Szczygieł #zostanwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE