Shawn Mendes i Camila Cabello na pierwszym wspólnym zdjęciu od dawna! Uroczy?

2020-10-27 21:04 es
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: SCLA, SANC, EVGA/Backgrid/East News

Shawn Mendes opublikował urocze zdjęcie ze swoją dziewczyną. Jednak niech Camila Cabello nie odwróci Waszej uwagi od najważniejszej informacji dnia! Muzyk rusza w trasę koncertową. Oczywiście taką na miarę pandemicznych czasów...

Shawn Mendes i Camila Cabello tworzą piękną parę. Niestety przez pandemię nie mamy zbyt wielu okazji, by oglądać ich razem. Koronawirus odwołał wszystkie gale i imprezy, na których mogliby pokazywać się wspólnie.

Próżno też szukać wielu wspólnych zdjęć, które Shawn Mendes lub Camila Cabello publikują w social mediach. Para raczej dba o swoją prywatność. Jednak ku radości fanów, wokalista opublikował urocze zdjęcie z dziewczyną.

ESKA XD #007

Camila Cabello i Shawn Mendes na wspólnym zdjęciu

Najnowsze zdjęcie na instagramie wokalisty jest mega urocze! Widzimy tam jak Camila Cabello i Shawn Mendes razem pozują w kuchni, marzycielsko patrząc w dal.

I chociaż fotka jest bardzo urocza, to niech nie odwraca Waszej uwagi. Newsem dnia jest to, że Shawn Mednes rusza w trasę koncertową. Oczywiście zgodną z zasadami bezpieczeństwa!

Jutro wystąpię w @fallontonight, na żywo z The Palace Theatre. [...] Pierwszy z serii przedstawień w różnych teatrach i miejscach z nowym albumem. Możesz kupić plakat z limitowanej edycji, a cały dochód przekażę @nivassoc na ich wysiłki na rzecz ratowania niezależnych miejsc dotkniętych pandemią.

Pisał Shawn Mendes na twitterze.

Będziecie oglądać?

Wyświetl ten post na Instagramie.
reina 🦋 Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)
NAJNOWSZE