Shia LaBeouf i Margaret Qualley nago w klipie jej siostry! ZUPEŁNIE NAGO [VIDEO]

2020-10-27 14:44 kp
Shia LaBeouf i Margaret Qualley w Love Me Like You Hate Me
Autor: Vimeo/ LaBeouf, Rönkkö & Turner

O Margaret Qualley zrobiło się głośno w świecie kina po jej roli w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu... w Hollywood. 26-letnia córka Andie MacDowell na dobre rozgościła się już w showbiznesie i pozwala sobie na coraz odważniejsze projekty. Tym razem u boku Shia LaBeoufa całkiem nago wystąpiła w teledysku do nowej piosenki jej siostry.

Shia LeBaouf i Margaret Qualley zaprezentowali się właśnie w pełnej okazałości w niszowym projekcie siostry młodej aktorki. Aktorzy wystąpili w teledysku Rainey Qualley - występującej pod pseudonimem Rainsford - zupełnie nago, co nie mogło ujść uwadze mediów i fanów.

Shia LaBeouf znany jest ze swojej sympatii do odważnych występów i ciekawych projektów, nie dziwi więc, że chętnie zgodził się na współpracę z utalentowanymi siostrami. I tak możemy zobaczyć go w teledysku opowiadającym historię dysfunkcyjnego związku - całkowicie nago.

Shia LaBeouf i Margaret Qualley nago w Love Me Like You Hate Me

W trwającym 10 minut teledysku Love Me Like You Hate Me możemy oglądać aktorską parę w mniej lub bardziej intymnych scenach w domu.

Proszę, obejrzyjcie to. Jest wypełnione miłością, bólem, czułością, wściekłością i prawdziwymi kawałkami mojego serca.

- napisała na Instagramie Rainey Qualley.

Nieocenzurowana wersja teledysku trafiła na platformę Vimeo i możecie go zobaczyć tutaj:

NAJNOWSZE