Shawn Mendes i Camila Cabello całują się namiętnie w restauracji! [WIDEO!]

2019-12-28 18:05 nk
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello rzadko obnoszą się ze swoimi uczuciami. Tym razem jednak para dała się ponieść romantycznej atmosferze podczas wspólnej kolacji. Ona zawiesiła ramiona na jego szyi, a on czule opatulił ją szalikiem. Miłość kwitnie - nawet w Toronto!

Camila Cabello i Shawn Mendes zaczęli spotykać się kilka miesięcy temu. Początkowo para ukrywała swój związek, a kiedy ten wyszedł na jaw - fani długo nie chcieli uwierzyć, że tych dwoje jest naprawdę razem. W lipcu premiery doczekała się ich wspólna piosenka, Senorita, dlatego wiele osób myślało, że romans jest tylko chwytem marketingowym, by wypromować utwór.

Numer Senorita dawno spadł z pierwszych miejsc na listach przebojów, a tych dwoje nadal jest razem! Czy to dostateczny dowód dla niedowiarków, że Camila Cabello i Shawn Mendes są prawdziwą parą? Nie? To może ten filmik ich przekona?

Camila i Shawn całują się na randce

Fanom trudno uwierzyć w szczerość uczuć piosenkarzy także dlatego, że Cabello i Mendes rzadko całują się publicznie - na wspólnych koncertach nie robią tego praktycznie wcale. Życie prywatne wygląda jednak inaczej...

Paparazzi przyłapali Camilę i Shawna, gdy ci wymieniali czułości w jednej z restauracji w Toronto. Para całowała się i flirtowała ze sobą przy stoliku, sącząc napoje - na pierwszy rzut oka - alkoholowe. Zakochani siedzieli tak ponoć około dwóch godzin, po czym wyszli, ubierając się ciepło. Mendes pomógł nawet Cabello opatulić się szalikiem.

Filmik zamieścił serwis TMZ.

NAJNOWSZE