Shawn Mendes i Camila Cabello był w sobie zakochani od lat! To bardziej romantyczne, niż myśleliście

2019-11-21 15:24 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Rex Features/East News

Camila Cabello wyznała, że choć jest dziewczyną Shawna Mendesa dopiero od kilku miesięcy, już lata temu poczuła co niego coś więcej - i co gorsza, wiedziała, że on też czuje coś do niej! Dlaczego więc przez cały czas im nie wychodziło? Młodość, nieśmiałość... na szczęście dziś już żadne z nich nie boi się mówić o tym, na czym mu zależy!

O związku Shawna Mendesa i Camili Cabello fani marzyli od momentu wydaniach ich wspólnego hitu I Know What You Did Last Summer. Okazuje się, że marzyli o tym również... oni sami! Wokaliści od lat się przyjaźnili, jednak parą zostali dopiero latem tego roku, gdy połączyła ich praca nad kolejnym wspólnym hitem - Senorita. Już dużo wcześniej wiedzieli jednak, że coś do siebie czują!

Camila Cabello wyznała właśnie, że jej serce zabiło szybciej dla Shawna Mendesa już w 2015 roku. Dlaczego więc dopiero niedawno muzykom udało się zejść?

Camila Cabello i Shawn Mendes - prawdziwa historia miłości

Podczas nagrywania I Know What You Did Last Summer, naprawdę związałam się z nim bardziej niż przyjacielem. Myślę, że on też to czuł, ale oboje byliśmy naprawdę młodzi, a on doświadczał presji w swojej karierze. Nie sądzę, żebyśmy wiedzieli, co zrobić z tymi uczuciami. To była ta niezręczna sytuacja, w której oboje się lubiliśmy, ale nie byliśmy razem. To było po prostu dziwne. Energia była od samego początku, ale po tej piosence nie spędzaliśmy już razem tyle czasu. Nasze ścieżki po prostu nie krzyżowały się romantycznie, dopóki nie zaczęliśmy znowu spotykać się i pisać. Wtedy wszystko wróciło.

- opowiedziała Camila Cabello w najnowszym wywiadzie.

Urocze! Jak to dobrze, że w końcu im się udało <3

NAJNOWSZE