Shawn Mendes o ciałopozytywności i presji. Spał 3 godziny i ćwiczył, by nie stracić fanów

2020-11-30 21:03 es
Shawn Mendes w długich włosach
Autor: SCLA, EVGA, SANC/Backgrid/East News Shawn Mendes idzie z kawą w zapuszczonych dłuższych włosach

Shawn Mendes to jeden z najbardziej uwielbianych wokalistów na planecie. Taki tytuł to ogromna presja! Chęć sprostania oczekiwaniom milionów fanek może przyprawić o załamanie nerwowe. Na szczęście Shawn Mendes ma przy sobie ludzi, którzy dbają o jego głowę!

Shawn Mendes i Camila Cabello tworzą piękną parę. Jednak nie chodzi tylko o to, że dobrze razem wyglądają. Zakochani wzajemnie się inspirują i uczą. W ostatnim wywiadzie dla GQ wokalista zdradził, że dziewczyna nauczyła go mnóstwo o ciałopozytywności.

Naturalnie jako kobieta, Camila Cabello jest nieustannie oceniania. A szczególnie jej ciało. Przez lata funkcjonowania w show-biznesie nauczyła się sobie z tym radzić. Tę wiedzę przekazała ukochanemu.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Shawn Mendes o ciałopozytywności i presji

Shawn Mendes to idol milion osób na całym świecie. To z pewnością ogromna presja. A wszechobecny kult idealnego ciała z pewnością nie pomaga. O zmaganiu się z ocenami ciała dużo wie Camila Cabello.

Jest tak silna, taka jasna i pewna swojego [ciała], a także tak elokwentna i empatyczna w stosunku do innych ludzi. Naprawdę zmieniło moje spojrzenie na moje ciało.

Mówił Shawn Mendes o Camili Cabello.

Muzyk zdradził, że w pewnym czasie poświęcał wyglądowi mnóstwo czasu. Zdarzało się, że spał tylko 3 godziny, by wstać wcześniej i zdążyć na dwugodzinny trening. Wokalista bał się, że jeśli na niego nie pójdzie, to straci fanów!

Nie jesteś swoim ciałem. Nie jesteś swoim głosem. Nie jesteś swoimi piosenkami. Jesteś sobą i ludzie cię kochają przez ciebie.

Mówili mu jego rodzina i przyjaciele, choć czasem to było niesłyszalne.

W końcu Shawn Mendes nauczył się, że kilka godzin snu, zamiast wstawania, by podnosić żelastwo to czasem lepszy wybór. I my totalnie się z tym zgadzamy!

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...
NAJNOWSZE