Camila Cabello i Shawn Mendes są idealni tylko na zdjęciach. Gwiazda pisze o ich miłości

2020-11-29 16:15 es
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Camila Cabello i Shawn Mendes tworzą piękną parę. Fani wprost szaleją na ich punkcie. Na wspólnych zdjęciach prezentują się wspaniale. Jednak rzeczywistość nie zawsze jest tak prosta, jak na tych fotkach. Z okazji Święta Dziękczynienia Camila Cabello napisała na instagramie kilka słów o swoim związku.

Camila Cabello i Shawn Mendes znają się od lat. Para zaczęła się przyjaźnić jeszcze w 2014 roku. W czasie premiery ich miłosnego kawałka Seniorita przenieśli swoją znajomość na nowy poziom. Oficjalnie są parą od 4 lipca 2019.

Obecnie Camila Cabello i Shawn Mendes to jedna z najpopularniejszych par show-biznesu. Paparazzi wszędzie za nimi biegają! Na zdjęciach, które robią Camila Cabello i Shawn Mendes wyglądają wspaniale. Nieważne czy razem biegają, czy też spacerują z psem. Jednak, jak to wy życiu, nie zawsze jest tak ładnie, jak na zdjęciach.

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Camila Cabello szczerze o związku z Shawnem Mendesem

Święto Dziękczynienia to dla amerykanów chwila na refleksję. Camila Cabello podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat swojego związku.

Wiele się nauczyłam o miłości przy tym facecie. To nie tylko szczęśliwe, błogie chwile, które widzisz na zdjęciach i filmach. Kiedy jesteś z kimś w związku, wydaje się, że jest to jak lustro, które cię odbija. Nieustannie muszę stawić czoła swoim lękom, niepokojom, niepewności, moje wzorce myślenia, moje przekonania o życiu i sobie. To nie jest tak proste, jak czasami wygląda na zdjęciach. Czasami jest to niechlujne, niewygodne i brzydkie lol.

Pisała wokalistka.

Później Camila Cabello zachwycała się siła, jaką daje miłość.

Kochanie jest dla nas instynktowne, nawet jeśli czasami nasze umysły próbują nas przed tym chronić, ale naszą ludzką naturą jest kochanie. A bycie zakochanym oznacza ciągłe wybieranie tej osoby, przechodzenie przez bałagan. A to jest o wiele piękniejsze, bardziej surowe i prawdziwe niż doskonałość.

Razem ze swoimi przemyśleniami Camila Cabello opublikowała zdjęcie z chłopakiem. Shawn Mendes trzyma ją w ramionach i całują się, siedząc na skałach. Czy może być bardziej romantycznie?

NAJNOWSZE