Shawn Mendes i Camila Cabello na nowych zdjęciach. Jak ona na niego patrzy!

2021-05-26 14:13

Shawn Mendes i Camila Cabello to dla wielu fanów jedna z najfajniejszych par show-biznesu. Wielu uważa ich też za wzór związku. Patrząc na nowe zdjęcia "Shawmili" trudno się z tym nie zgodzić. Camila Cabello jest wpatrzona w Shawna Mendesa, jak w święty obrazek! Zobaczcie sami...

Kiedy wybuchła pandemia, przez kilka miesięcy Camila Cabello i Shawn Mendes byli praktycznie nierozłączni. Para zamknęła się w domu w Miami na dobrowolnej kwarantannie i tylko czasami wystawiała nosy ze swojej posiadłości. Później jednak Camila Cabello zostawiła chłopaka i wyjechała na plan filmu o Kopciuszku. Niedawno wznowiono zdjęcia, przez co Shawn znów przez jakiś czas nie widział się ze swoją ukochaną.

I widać, że oboje mocno się za sobą stęsknili!

Do sieci trafiły właśnie nowe zdjęcia "Shawmili", jak fani nazywają zdrobniale związek tej dwójki artystów. Camila i Shawn widziani byli przed restauracją San Vicente Bungalows w Zachodnim Hollywood, gdzie wybrali się w towarzystwie swoich przyjaciół. Na niektórych fotkach Camila Cabello patrzy na swojego chłopaka tak, jakby świat poza nim nie istniał!

Camila i Shawn na nowych zdjęciach

W ostatnim czasie nie mamy zbyt często okazji oglądać "Shawmili" na nowych wspólnych zdjęciach. Poprzednio para pokazała się razem na początku maja, kiedy to artyści wybrali się wspólnie na romantyczną kolację do restauracji The Nice Guy.

Tym razem Shawn Mendes i Camila co prawda nie poszli na randkę, tylko na spotkanie z przyjaciółmi, ale i tak nie zabrakło romantycznych ujęć. Dowody znajdziecie poniżej - zobaczcie tylko, jak Camila Cabello patrzy na swojego chłopaka! ;)

Sonda
Jaka przyszłość czeka "Shawmilę"?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY