Shawn Mendes i Camila Cabello

i

Autor: Invision/Invision/East News

Shawn Mendes całuje STOPĘ Camili Cabello na Instagramie! "Kocham cię"

2021-02-15 8:12

Walentynki wprowadziły wiele gwiazd romantyczny nastrój i skłoniły do uroczych wyznań na Instagramie. Swojej drugiej połówce słodki post poświęcił też Shawn Mendes. On i Camilla Cabello ostatnio zdecydowanie rzadziej pokazują się razem w sieci, a również paparazzi mają znacznie większy problem, by uchwycić ich na ulicy. To nie znaczy jednak, że ich związek nie kwitnie!

Shawn Mendes i Camila Cabello będą w tym roku świętować drugą rocznicę swojego związku. Mimo coraz dłuższego stażu, para nie zapomina o romantycznych gestach i wciąż coraz lepiej się poznają jako para. Tegoroczne Walentynki świętowali w domu w Miami, gdzie przebywają już od prawie roku z powodu pandemii koronawirusa.

Fani Shawna Mendesa i Camili Cabello doskonale pamiętają początki ich związku - muzycy zaczęli spotykać się na poważnie po latach przyjaźni, a zaiskrzyło między nimi na planie gorącego teledysku Senorita. Zakochani chętnie dzielili się z fanami swoimi uczuciami i często publikowali wspólne zdjęcia w sieci. Dziś cieszą się prywatnością i tylko czasem przypominają fanom, że wszystko u nich w porządku.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Moja walentynka ma kucyka! Szczęśliwego dnia miłości i przyjaźni

Całuję twoją stopę, bo cię kocham

- napisał.

Shawn Mendes i Camila Cabello w Walentynki

Shawn i Camila nie zapomnieli oczywiście o słodkim wyznaniu w Walentynki. Na instagramowych profilach obojga pojawiły się walentynkowe wpisy z drugą połówką.

- napisała Camila Cabello pod zdjęciem z Shawnem Mendesem, który - faktycznie - ma już na tyle długie włosy, że może spokojnie związać je w kucyka.

Czy oni nie są słodcy?

Jeszcze bardziej uroczym zdjęciem podzielił się jednak Shawn Mendes! Gwiazdor opublikował z okazji Walentynek fotkę, na której daje buziaka... stopie Camili Cabello.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE