Shawn Mendes całuje STOPĘ Camili Cabello na Instagramie! "Kocham cię"

2021-02-15 8:12 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Walentynki wprowadziły wiele gwiazd romantyczny nastrój i skłoniły do uroczych wyznań na Instagramie. Swojej drugiej połówce słodki post poświęcił też Shawn Mendes. On i Camilla Cabello ostatnio zdecydowanie rzadziej pokazują się razem w sieci, a również paparazzi mają znacznie większy problem, by uchwycić ich na ulicy. To nie znaczy jednak, że ich związek nie kwitnie!

Shawn Mendes i Camila Cabello będą w tym roku świętować drugą rocznicę swojego związku. Mimo coraz dłuższego stażu, para nie zapomina o romantycznych gestach i wciąż coraz lepiej się poznają jako para. Tegoroczne Walentynki świętowali w domu w Miami, gdzie przebywają już od prawie roku z powodu pandemii koronawirusa.

Fani Shawna Mendesa i Camili Cabello doskonale pamiętają początki ich związku - muzycy zaczęli spotykać się na poważnie po latach przyjaźni, a zaiskrzyło między nimi na planie gorącego teledysku Senorita. Zakochani chętnie dzielili się z fanami swoimi uczuciami i często publikowali wspólne zdjęcia w sieci. Dziś cieszą się prywatnością i tylko czasem przypominają fanom, że wszystko u nich w porządku.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Shawn Mendes i Camila Cabello w Walentynki

Shawn i Camila nie zapomnieli oczywiście o słodkim wyznaniu w Walentynki. Na instagramowych profilach obojga pojawiły się walentynkowe wpisy z drugą połówką.

Moja walentynka ma kucyka! Szczęśliwego dnia miłości i przyjaźni

- napisała Camila Cabello pod zdjęciem z Shawnem Mendesem, który - faktycznie - ma już na tyle długie włosy, że może spokojnie związać je w kucyka.

Jeszcze bardziej uroczym zdjęciem podzielił się jednak Shawn Mendes! Gwiazdor opublikował z okazji Walentynek fotkę, na której daje buziaka... stopie Camili Cabello.

Całuję twoją stopę, bo cię kocham

- napisał.

Czy oni nie są słodcy?

NAJNOWSZE