Shawn Mendes zapuścił BACZKI? Wygląda jak latynoski gwiazdor! [ZDJĘCIA]

2021-04-29 13:26

Shawn Mendes i Camila Cabello wciąż chętnie korzystają z ekstra czasu, jaki otrzymali dla siebie wraz z wybuchem pandemii. Muzycy od ponad roku mieszkają razem w Miami i to tam od tamtego czasu regularnie widują ich paparazzi. Najnowsze zdjęcia pary są jednak pewnym zaskoczeniem - wygląda bowiem na to, że Shawn Mendes dorobił się baczków z prawdziwego zdarzenia!

Shawn Mendes i Camila Cabello nigdy się nie spodziewali, że cały poprzedni rok uda im się spędzić razem. To oczywiście efekt pandemii koronawirusa, która skutecznie uniemożliwiła im podróżowanie, koncerty i pracę nad wcześniej zaplanowanymi projektami. Gdy w marcu ubiegłego roku pandemia wybuchła, Shawn i Camila postanowili spędzić izolację w jej domu w Miami. I choć Shawn początkowo bardzo źle znosił zamknięcie, szybko docenił codzienną rutynę u boku ukochanej.

W ciągu ostatniego roku zakochani sporo się o sobie dowiedzieli i pogłębili swoją relację. Na wspólnych zdjęciach, jakie często podczas spacerów robią im paparazzi, oboje wyglądają na zrelaksowanych i szczęśliwych swoim towarzystwem.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Shawn Mendes zmienił styl?

Tym razem Shawna Mendesa i Camilę Cabello przyłapano na mieście z samego rana. Najpierw Camila wybrała się sama na przejażdżkę rowerową, a później dołączył do niej Shawn i para razem pospacerowała. Wzrok przyciąga zwłaszcza wygląd młodego muzyka - wygląda na to, że Shawn zaszalał z zarostem i wyhodował... baczki. Na nasze oko przypomina teraz połączenie Elvisa Presleya z gorącym latynosem :)

Myślicie, że to był pomysł Camili? Zobaczcie ich nowe zdjęcia!