Selena Gomez: teledysk Rare jak z bajki. Selena piękniejsza niż kiedykolwiek!

2020-01-10 18:07 kp
Selena Gomez - Rare
Autor: Youtube/ Selena Gomez

Początek 2020 roku należy do Seleny Gomez! Zgodnie z zapowiedziami gwiazda wydała nową płytę o wymownym tytule Rare, a teraz pokazała klip do tytułowego kawałka. Ostatnie lata nie były dla niej łatwe, dlatego oglądanie jej w tak dobrej kondycji to czysta przyjemność! Co pokazała w teledysku Rare?

Wielbiciele Seleny Gomez od kilkunastu miesięcy czekali na ten moment. 10 stycznia 2020 roku do sprzedaży trafił najnowszy album wokalistki - Rare. Wierni fani gwiazdy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna to dla niej płyta i jak wiele trudnych życiowych momentów poprzedzało jej wydanie.

Sama Selena Gomez o Rare mówi wprost, że to najbardziej osobisty album w jej karierze. Już w pierwszym singlu Lose You To Love Me gwiazda rozliczyła się z bolesnym i głośnym rozstaniem z Justinem Bieberem i opisała swoje uczucia po tym, jak związał się on z Hailey Baldwin. Rare Seleny Gomez to też historia odzyskiwania pewności siebie i walki o własne "ja". Po zakończeniu związku z Jusem piosenkarka skupiła się na odzyskiwaniu równowagi i spędzała większość czasu z przyjaciółmi. Selena nie ukrywa, że to dzięki nim udało jej się na nowo pokochać samą siebie.

>> Selena Gomez PŁACZE w wywiadzie! "Nagrywanie albumu Rare to był KOSZMAR"! WIDEO!

Selena Gomez - teledysk Rare gotowy

Pikanterii premierze płyty Seleny Gomez dodaje fakt, że niemal w tym samym czasie swoją nową muzykę zaczął wydawać Justin Bieber. Kilka dni przed premierą Rare Seleny Gomez jej były facet opublikował piosenkę Yummy, w której zachwyca się swoją żoną, Hailey Bieber.

Selena jest jednak silna. W Rare śpiewa "czy nie wiesz, że jestem niezwykła?" i "nie mam wszystkiego, ale wiem, że jestem wyjątkowa". I trudno nie wierzyć w te słowa!

W teledysku Rare Selena Gomez wystąpiła niczym leśna wróżka - to pełen zieleni i uroczy klip, w którym nie brakuje czarodziejskich mocy i kolorowych motyli! Fani będą zachwyceni - po raz kolejny mamy okazję podziwiać Selenę w pełnej krasie, z całym jej urokiem osobistym. Myślicie, że Jus nie poczuje ukłucia w sercu? ;)

Zobaczcie klip Rare Seleny Gomez!

I jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE