Selena Gomez nie będzie już robić seksownych teledysków! Wyjaśniła dlaczego!

2020-01-10 14:02 nk
Selena Gomez, Hands To Myself
Autor: YouTube.com/selenagomez

Lubicie ostrą i seksowną Selenę Gomez, jak ta z teledysku Hands To Myself? To mamy złą wiadomość - nie liczcie na kolejne tak odważne teledyski z jej udziałem! Gwiazda przysięgła, że więcej tego nie zrobi! Dlaczego podjęła taką decyzję? Wyjaśniła to w nowym wywiadzie!

Wyczekiwana płyta Seleny Gomez, Rare, w końcu doczekała się premiery. Fani są bardzo podekscytowani nowymi piosenkami artystki i oczywiście doszukują się nawiązań do jej życia osobistego. Nie jest tajemnicą, że na krążek Rare Selena Gomez przelała bardzo dużo prywatnych przeżyć. W swoich piosenkach nawiązuje m.in. do swojego ostatniego rozstania z Justinem Bieberem. Para rozeszła się w 2018 roku po kilkumiesięcznym powrocie, a już chwilę później on brał ślub z Hailey Baldwin, wbijając widelec w serce swojej pierwszej miłości. Do tej sytuacji nawiązują piosenki Loose You To Love Me i Look At Her Now. Według fanów takich utworów jest na płycie Rare więcej...

Jakie będą teledyski z Rare? Nie takie, jak kiedyś!

Podczas imprezy z okazji płyty Rare Selena Gomez nagrała ekskluzywne Q&A dla amerykańskiej stacji KIIS FM. W czasie jego trwania prowadząca rozmowę prezenterka wyemitowała teledysk do hitu Sel, Hands To Myself z 2016 roku. Gomez była przerażona, bo wśród publiczności siedziała jej 6-letnia siostra, Gracie, a przecież klip zawiera bardzo seksowne sceny z półnagą artystką! Właśnie wtedy gwiazda zapowiedziała, że koniec z takimi teledyskami!

Nie wiedziałam, że puścisz to wideo. Moja siostra jest tutaj. Powiedziałam Gracie, że nie będę już robić takich teledysków. To nie jest naprawdę konieczne w mojej opinii.

- stwierdziła Selena Gomez.

Żałujecie, że podjęła taką decyzję?

NAJNOWSZE