Selena Gomez też nie przyszła do pracy sama. Towarzyszyła jej puchata Daisy! [ZDJĘCIA]

2021-03-11 15:04 kp

Selena Gomez, jak wiele innych gwiazd, należy do ogromnych miłośniczek czworonogów. Ponieważ jednak na co dzień gwiazda jest zapracowana i sporo podróżuje, w zajmowaniu się psami pomagają jej opiekunowie. Tym razem jednak jedna z jej pupilek miała możliwość towarzyszenia jej w pracy - Sel zabrała Daisy na plan Only Murders In The Building!

Selena Gomez nie przerywa pracy na planie serialu Only Murders In The Building. Wokalistka od wielu tygodni kręci serial na ulicach Nowego Jorku w towarzystwie Steve Martina. Ekipa wzbudza niezmiennie ogromne zainteresowanie fanów i oczywiście paparazzi, którzy wiedzą już, w jakich lokalizacjach spotkają gwiazdę.

Tym razem na zdjęciach razem z Seleną Gomez znalazł się jeden z jej psów - puchata suczka o imieniu Daisy, którą wokalistka adoptowała w ubiegłym roku.

Kto lepiej prowadzi samochód, kobiety czy mężczyźni? | ESKA XD - Prosto z salonu #18

Selena Gomez z psem na planie serialu

Selena Gomez adoptowała Daisy w marcu ubiegłego roku, tuż po tym, jak wybuchła pandemia koronawirusa. Daisy dołączyła do drugiego psa gwiazdy - Winnie.

Chciałbym przedstawić Daisy, nową członkinię mojej rodziny. Winnie i Daisy bardzo dobrze się dogadują. Wiem, że kilku przyjaciół zajmuje się w tej chwili zapewnianiem zwierzętom bezpiecznych domów. Nie mogę nic na to poradzić. Muszę ją zatrzymać.

- mówiła wtedy Sel.

Teraz Daisy pojawiła się z Seleną Gomez w pracy na planie serialu i trzeba przyznać, że sama ma zadatki na gwiazdę.

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE