Selena Gomez udowadnia, że kręciła teledysk iPhonem. Oto wideo zza kulis "Look At Her Now"

2019-11-07 11:50 mw
Selena Gomez na planie teledysku
Autor: youtube.com / SelenaGomezVEVO

Nie wszyscy wierzyli, że Selena Gomez nakręciła swój najnowszy teledysk do piosenki "Look At Her Now" przy pomocy zwykłych iPhone'ów, ale wygląda na to, że gwiazda nie ściemniała. Selena postanowiła otworzyć oczy niedowiarkom i opublikowała zakulisowe wideo, na którym widać dokładnie, jak powstawał jej najnowszy klip.

W ostatnim tygodniu października 2019 Selena Gomez zaskoczyła fanów wydając dzień po dniu dwa nowe single. Piosenki "Lose You To Love Me" oraz "Look At Her Now" ukazały się od razu z teledyskami, a te - jak zapewniała Selena Gomez - nakręcone zostały przy pomocy iPhone'ów.

Nie wszyscy wierzyli w prawdziwość hasztaga #ShotOniPhone, który Selena Gomez zamieściła przy swoich nowych klipach. Część osób twierdziła w komentarzach, że to niemożliwe, bo teledyski wyglądają naprawdę profesjonalnie.

A jednak wygląda na to, że Selena Gomez nie kłamała. Gwiazda udowadnia to właśnie na zakulisowym filmie z planu teledysku "Look At Her Now", który 6 listopada pojawił się na YouTube.

SELENA GOMEZ I JEJ TANCERKI ZA KULISAMI WIDEO

W trwającym 3 minuty filmie nakręconym na planie klipu "Look At Her Now" Selena Gomez pokazuje, jak wyglądała praca przy jej nowym teledysku.

Na filmie widzimy między innymi tancerki Seleny, które zachwalają piosenkarkę, jako niezwykle słodką, ale i profesjonalną artystkę.

Czujemy się, jak w paczce dziewczyn

- mówią tancerki zachwycone, że Selena traktuje je, jak koleżanki, a nie pracownice.

>> Selena Gomez, Lose You To Love Me: Piosenka o rozstaniu z Justinem Bieberem?

W zakulisowym filmie z planu "Look At Her Now" uwagę przykuwa też wiele ujęć pokazujących techniczne zaplecze całego przedsięwzięcia. Wygląda na to, że hasztag #shotoniphone nie był tylko chwytem marketingowym - na nagraniu dokładnie widać, że zamiast profesjonalnych kamer ekipa filmowa kręcąca teledysk naprawdę używa smartfonów.

Zobaczcie sami!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE