Selena Gomez z mamą bawią się w Chicago. Prawdziwy babski wypad! [ZDJĘCIA]

2020-02-26 8:43 kp
Selena Gomez z mamą
Autor: Instagram/ Selena Gomez

Selena Gomez uwielbia spędzać czas ze swoją mamą. Fani już wiele razy zachwycali się zdjęciami z Mandy Teefey, które wokalistka wrzucała dotąd do sieci. Największą furorę jednak robiły zawsze fotki sprzed lat, na których widać, jak bardzo Selena jest podobna do mamy. Tym razem panie bawiły się razem w Chicago. Wyglądały jak siostry!

Selena Gomez i jej mama zrobiły sobie babski wypad do Chicago i nie ma wątpliwości, że świetnie się razem bawiły! Po ostatnim intensywnym czasie, kiedy to Sel promowała swoją nową płytę, odwiedzała studia telewizyjne i występowała na galach muzycznych, należał jej się solidny odpoczynek Wybrała w tym celu najlepszą towarzyszkę, jaką mogła sobie wymarzyć.

Selena Gomez zawsze podkreślała, że z Mandy Teefey łączy ją szczególna więź. W czasach jej dzieciństwa często nie było im łatwo - Mandy urodziła córkę, mając zaledwie 16 lat i szybko rozstała się z ojcem gwiazdy. Dziś Selena i jej mama są najlepszymi przyjaciółkami, a Sel uwielbia chwalić się zdjęciami Mandy sprzed lat.

Selena Gomez z mamą na babskim wyjeździe

Selena Gomez i Mandy Teefey spędziły ostatnio razem kilka dni w Chicago, gdzie wybrały się m.in. na festiwal dla miłośników kryminałów CrimeCon. Na zdjęciach z Instagrama gwiazdy widzimy ich selfie w pofalowanej ścianie, fotki ze wspólnego spaceru czy ujęcie z lotniska, gdzie Sel siedziała w maseczce - w obliczy koronawirusa ostrożności nigdy za wiele.

Mama i ja jako turystki. Robimy świetne zdjęcia. I poszłyśmy na CrimeCon!

- napisała Selena Gomez na swoim Instagramie.

Fani piosenkarki tymczasem mają nadzieję, że po powrocie z Chicago Selena Gomez ogłosi pierwsze koncerty w ramach promocji płyty Rare. Jak dotąd gwiazda nie zapowiedziała jeszcze światowego tournee, jednak nie ukrywała, że chciałaby występować ze swoimi najnowszymi numerami przed fanami.

Zobaczcie jej zdjęcia z wypadu z mamą!

NAJNOWSZE