Feel Me: Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze i Hailey? "Ona daje ci za mało"!

2020-02-21 13:02 nk
Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez niespodziewanie zaprezentowała fanom nowy singiel, zatytułowany Feel Me. Tekst piosenki zdaje się być wprost adresowany do Justina Biebera i dotyczyć jego związku z Hailey Baldwin! Czy premiera utworu to odpowiedź na niedawny wywiad Biebsa na temat związku z Seleną? Trudno tu wierzyć w przypadkową zbieżność czasową...

Zaledwie kilka tygodni temu, 10 stycznia 2020, premiery doczekał się nowy album Seleny Gomez, Rare. To pierwsza płyta artystki od wydanego w 2015 roku krążka Revival. Na płycie znalazło się kilka piosenek, w których Sel śpiewa o swoim związku z Justinem Bieberem.

Tym większym zaskoczeniem jest premiera nowego singla amerykańskiej gwiazdy, Feel Me! Selena Gomez niespodziewanie zaprezentowała fanom studyjną wersję piosenki, którą ci znają z jej trasy koncertowej Revival sprzed kilku lat. Numer nie znalazł się jednak na żadnym z krążków Sel - w tym także tym ostatnim.

Dlaczego Selena Gomez zdecydowała się opublikować piosenkę właśnie teraz, kiedy zdawałoby się, że jej uwaga będzie skupiona na promowaniu materiału z Rare? Odpowiedź wydaje się oczywista...

Selena Gomez odpowiada na zwierzenia Justina Biebera?

Wszystko wskazuje na to, że niedawne zwierzenia Justina Biebera na temat błędów, jakie popełnił w związku z byłą dziewczyną, mocno odbiły się na psychice Seleny. Artystka od jakiegoś czasu mówi głośno o traumach, jakie spotkały ją w tej relacji, w którą była bardzo zaangażowana uczuciowo. Justin tymczasem w nowym wywiadzie po raz pierwszy przyznał się oficjalnie do niewierności i innych destrukcyjnych zachowań wobec ex partnerki.

Sel zdawała się odnosić do sprawy w jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie przed wydaniem singla Feel Me.

Tekst piosenki Feel Me zdaje się dość bezpośrednio odnosić do Justina Biebera - bohaterem utrzymanego w dance'owym bicie utworu jest były chłopak piosenkarki, który szybko znalazł sobie kolejną miłość, ale ona - Selena Gomez - jest przekonana, że ten związek to już nie to samo, co z nią, bo łączyło ich coś wyjątkowego. Zaznacza też, że ona była wobec niego szczera i wierna (w domyśle: w przeciwieństwie do niego)

Oto słowa Feel Me, które naszym zdaniem dowodzą tego, iż Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze i Hailey-wtedy-jeszcze-Baldwin.

Nikt nie kocha cię tak, jak ja - nigdy nie zdradzam, nigdy nie kłamię. Nikt nigdy nie był ważniejszy od ciebie, dałam ci przestrzeń i czas.

Teraz mówisz mi, że za tym tęsknisz i wciąż o mnie myślisz. Byłeś jednym na milion, a miłość ciężko znaleźć.

Za każdym razem, kiedy twoje usta dotykają innej, chcę, byś czuł mnie. Za każdym razem, kiedy z kimś tańczysz, chcę, byś czuł mnie.

Kiedy biegniesz, to do kogo? Gdzie się chowasz, kiedy ona nie daje ci wystarczająco dużo, byś mógł przetrwać noc?

Tak długo, jak nie jesteś ze mną, zawsze będziesz sam.

Wygląda na to, że Selena Gomez wciąż ma złamane serce i wcale jednak nie przyjęła tak dobrze wywiadu, udzielonego przez byłego chłopaka, jak się zdawało...

NAJNOWSZE