7 najpiękniejszych dekoltów Seleny Gomez! Tymi kreacjami przyciągała wzrok

2020-02-22 12:00 kp

Selena Gomez w ostatnich miesiącach po dwóch latach przerwy wróciła do showbiznesu, a co za tym idzie - na ścianki. Fani wokalistki z przyjemnościa oglądali ją w ostatnim czasie na najróżniejszych imprezach, na których Sel zachwycała swoimi oryginalnymi kreacjami. My przyjrzeliśmy się teraz tym najbardziej wydekoltowanym. Uwaga - robi się HOT!

Fanki Seleny Gomez już od lat podglądają jej styl i chętnie inspirują się nim w swoich stylizacjach. Oczywiście Sel znacznie częściej niż przeciętnie ma okazję do występowania w seksownych, eleganckich czy balowych kreacjach - wszystko za sprawą najróżniejszych imprez muzycznych i modowych, na których regularnie się pojawia.

Mimo, że Selena Gomez występuje na ściankach już kilka ładnych lat, wciąż potrafi zaskakiwać doborem garderoby. W zależności od nastroju możemy oglądać ją w zwiewnych, dziewczęcych sukienkach, seksownych wdziankach czy dojrzałych i eleganckich kreacjach. Dziś przyjrzymy się tym drugim, kiedy to wokalistka kusiła fanów i fotoreporterów sporym kawałkiem biustu!

Selena Gomez kusi dekoltem

Pamiętacie najbardziej wydekoltowane kreacje Seleny Gomez? Chętnie Wam przypomnimy! :) Niezmiennie największe wrażenie na fanach robi chyba dekolt, który Selena Gomez pokazała w 2017 roku na gali Billboard Women in Music - czarna, gorsetowa góra kończyła się w zaskakującym kształcie, podkreślając piersi młodej piosenkarki. Warto jednak cofnąć nawet do 2014 roku, kiedy to Sel kusiła m.in. w jasnej, wydekoltowanej marynarce czy czerwonej sukience na cienkich ramiączkach w stylu Kate Moss.

Ostatnio ogromne poruszenie wywołała kreacja Seleny Gomez z listopadowej imprezy American Music Awards, na której Selena pojawiła się w krótkiej, limonkowej sukience z bardzo obcisłą górą.

Zobaczcie najpiękniejsze dekolty Seleny Gomez!

NAJNOWSZE