Selena Gomez wraca do przeszłości. Kolejny raz dziękuje przyjaciółce za uratowanie życia!

2021-03-12 14:00 AM
Selena Gomez
Autor: Invision/Invision/East News

Selena Gomez kilka lat temu przeszła przeszczep nerki. Dzięki swojej przyjaciółce Franci Raisy dzisiaj może cieszyć się życiem. To ona oddała Gomez swoją nerkę. Teraz zarówno jedna jak i druga wraca do wydarzeń z przeszłości.

W 2017 roku Selena Gomez przeszła operację przeszczepu nerki, który był spowodowany chorobą autoimmunologiczną o nazwie toczeń rumieniowaty z którym piosenkarka zmaga się od 2013 roku. Fani zamarli gdy dowiedzieli się o jej problemach zdrowotnych. Jeszcze bardziej dobił ich fakt, że zabieg przeszczepu odbył się w trybie pilnym i był ratowaniem życia artystki. Na szczęście Sel mogła liczyć na swoją przyjaciółkę Franci Raisy, która zdecydowała się oddać jej swoją nerkę!

Teraz Selena ponownie wraca do traumatycznych wydarzeń z przeszłości. Przy okazji tweeta Franci, która postanowiła dzielić się swoimi doświadczeniami i szerzyć wiedzę na temat choroby nerek i przeszczepu, Selena podziękowała jej i wyraziła swoją wdzięczność.

Selena Gomez i Francia Raisa wracają do wydarzeń sprzed kilku lat

Na Twitterze Franci pojawił się wpis w którym dziewczyna wyjaśniła, że zamierza dzielić się swoją historią ze światem. Oprócz wiadomości, podzieliła się z internautami również zdjęciem ze szpitalnego łóżka.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Jeśli śledzisz mnie od jakiegoś czasu, to wiesz, że mój proces oddawania nerki jest dość prywatny. Wydaje mi się jednak, że doszłam do punktu w moim życiu, w którym czuję się komfortowo i pewnie, opowiadając o swoich doświadczeniach i korzystając z platformy do zwiększenia świadomości.

Selena udostępniając wiadomość dodała podpis:

Dziękuję za błogosławieństwo. Jestem ci na zawsze wdzięczna.

Wcześniej Selena Gomez po trzech latach od operacji zdecydowała się publicznie pokazać bliznę po przeszczepie.

>> Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie na kolejnym zdjęciu! "Wszystkie ciała są piękne"

 

NAJNOWSZE