Selena Gomez wydała płytę Revelacion! "Bardzo długo na to czekałam"

2021-03-12 8:52 kp
Selena Gomez - De Una Ves
Autor: Youtube/ Selena Gomez

Fani Seleny Gomez razem z nią odliczali ostatnio dni do premiery najnowszej płyty wokalistki Revelacion. Krążek jest wyjątkowy, bo pierwszy w jej karierze całkowicie hiszpańskojęzyczny. Selena długo przygotowywała się do nagrania płyty po hiszpańsku i teraz z sercem na dłoni czeka na reakcje słuchaczy. Już pierwsze single pokazały jednak, że jest ogień!

Selena Gomez od dawna dojrzewała do nagrania albumu w języku hiszpańskim. Wokalistka ma po ojcu meksykańskie korzenie i choć w jej muzyce od początku pojawiały się latynoskie elementy, dopiero teraz gwiazda odważyła się na całą płytę. I tak powstało Revelacion, które już od tygodni zapowiadała kolejnymi singlami.

Fani szybko przekonali się do hiszpańskojęzycznej twórczości Seleny Gomez. Już pierwszy singiel De Una Vez zrobił na nich świetne wrażenie - głos, wrażliwość i uroda Seleny świetnie wpisują się w latynoskie klimaty. 12 marca wokalistka wydała cały gotowy album Revelacion.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Selena Gomez wydała płytę Revelacion

Mam nadzieję, że spodoba wam się ten album i będziecie się z nim dobrze bawić, ponieważ oczywiście chciałam to zrobić od bardzo dawna. Jestem po prostu bardzo wdzięczna. Mam więc nadzieję, że wam się spodoba i dajcie mi znać, co myślicie, ale jestem po prostu taka szczęśliwa!

- powiedziała Selena Gomez w dniu premiery Revelacion.

Na Revelacion, który Selena Gomez nagrała całkowicie w warunkach pandemii, znalazło się siedem utworów. Wokalistka współpracowała przy nich z Rauw Alejandro, Myke Towersem i DJ Snake.

Ta nowa muzyka jest dziełem miłości dla wszystkich moich latynoskich fanów. Niezależnie od tego, czy mówisz po hiszpańsku, czy nie, mam nadzieję, że poczujesz emocje i pasję. Dla mnie na tym polega piękno muzyki latynoskiej.

- wyjaśniła gwiazda.

NAJNOWSZE