Selena Gomez

i

Autor: Rex Features/East News

Selena Gomez WBIŁA SZPILĘ Bieberowi! TikTok ma już miliony odsłon

2022-06-21 14:55

Selena Gomez i Justin Bieber byli jedną z ulubionych par Hollywood. Po głośnym rozstaniu para dała sobie jeszcze jedną szansę, jednak i tym razem się nie udało. Kilka dni temu wokalistka i aktorka zamieściła nowego tiktoka, który odnosi się do jej życia uczuciowego. Czyżby w ten sposób wbiła szpilę swojemu eks?

Selena Gomez jest prawdziwą królową mediów społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 329 milionów użytkowników, a na TikToku aż 41 milionów. Gwiazda wykorzystuje te platformy nie tylko do dzielenia się informacjami na temat kolejnych projektów zawodowych, ale także do zabawy. Kilka dni temu Selena zamieściła na TikToku zabawne wideo, które do dzisiaj obejrzano blisko 10 milionów razy. Artystka niczym prawdziwa tiktokerka zdecydowała się na nagranie materiału z użyciem popularnego dźwięku. Można odnieść wrażenie, że między wierszami piosenkarka i aktorka wbiła szpilki wszystkim swoim eks, w tym również zdecydowanie najpopularniejszym z nich, czyli Justinowi Bieberowi i The Weekndowi.

Justin Bieber poważnie chory. Ujawnił, że ma sparaliżowaną twarz [WIDEO]

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Selena Gomez na TikToku

Ten dźwięk podbija TikToka. Jak się okazało, dotarł też do Seleny Gomez, która chwyciła po telefon i nagrała własną wersję, wbijając tym samym szpilki wszystkim swoim byłym. Zdecydowanie najmocniej dostało się Justinowi i Ablowi, którzy mimo wielu lat od rozstania, wciąż są wspominani przez internautów w różnych kontekstach.

- Umów się na randkę z kimś normalnym!

- Nie mój typ - brzmi dialog.

Myślicie, że artystka rzeczywiście chciała dopiec eks?

Sonda
Czy jesteś w dobrych relacjach z byłymi partnerami?