Selena Gomez to "mistrzyni" kierownicy! Szok, ile razy zdawała egzamin na prawo jazdy!

2020-06-13 8:00 KP
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Selena Gomez to niezwykła kobieta o wielu talentach - część z nich znamy doskonale, słuchając jej śpiewu i podziwiając umiejętności taneczne czy aktorskie. Nie można być jednak najlepszym we wszystkim... :) Okazuje się, że i Selena Gomez ma przysłowiową piętę Achillesa. Wiecie, ile razy starała się o prawo jazdy? To prawdziwa rekordzistka!

Dziś w garażu Seleny Gomez stoją takie cacka jak Porsche, BMW, Mini Cooper i Vespa Buddy 125. Nie wszyscy wiedzą jednak, że droga Sel do zdobycia prawa jazdy zdecydowanie nie była usłana różami... co więcej - podejrzewamy, że żadna inna gwiazda nie miała takich potyczek z egzaminatorami, jak właśnie ona!

Większość osób, które zdawały egzamin na prawo jazdy, przyznają, że jest to stres nieporównywalny z niczym innym. Oczekiwanie na swoją kolej i prowadzenie samochodu pod okiem egzaminatora to dla wielu aspirujących kierowców jedno z najbardziej traumatycznych wydarzeń w życiu! Na szczęście większość z kursantów swoją przygodę z egzaminem kończy maksymalnie po kilku próbach. Selena Gomez nie należała do tych szczęśliwców...

Selena Gomez i jej walka o prawo jazdy

Jak przypomina The Independent, swoją walkę o prawo jazdy Selena Gomez zaczęła w 2008 roku w Kalifornii. Kursy i egzaminy na prawo jazdy okazały się dla niej jednak prawdziwą drogą przez mękę - również z powodu wielu innych zajęć. Sel musiała pogodzić naukę jazdy z pracą nad jej albumem Kiss & Tell i ostatecznie egzamin zdała dopiero w 2010 roku po... dwudziestu próbach!

Jakim dzisiaj Selena Gomez jest kierowcą? Cóż - zdania są podzielone :) Gwiazda ma na swoim koncie kilka poważniejszych stłuczek. W 2014 roku uderzyła w inny samochód w trakcie ucieczki przed paparazzimi, a w 2016 roku w podobnych okolicznościach uderzyła w płot. Znajomi Sel zapewniają jednak, że prowadzi rozsądnie i bez szaleństw.

Znacie kogoś, kto zdawał egzamin na prawo jazdy równie długo?

NAJNOWSZE